Panzani přináší novinku do svého širokého portfolia produktů - MINI těstoviny. Jde o originální těstoviny v „mini" tvarech Farfalle, Fusilli a Penne.

panzani

MINI těstoviny Panzani se nejlépe hodí do těstovinových salátů, a to zejména proto, že svou velikostí nepřekrývají ostatní suroviny a naopak jim dávají lépe vyniknout. Díky tomu vypadají saláty z MINI těstovin lépe na talíři a naplňují heslo „jíme také očima". MINI těstoviny osvěží tradiční pokrmy a budou inspirací k novým variacím klasických pokrmů.

panzani

„Nová řada MINI těstovin Panzani se skvěle hodí nejen pro přípravu netradičních salátů, ale díky malým rozměrům jistě inspirují i mnoho receptů nejen pro dětské strávníky, ale i pro opravdové gurmány. Rozhodně budou zpestřením nadcházející letní sezóny i jídelníčku mnohých rodin s dětmi,“ zmiňuje šéfkuchař Roman Hadrbolec.

Kdo je nejvíce ocení?

panzaniMINI těstoviny Panzani ocení právě děti, kterým se díky své „mini velikosti“ budou těstovinové pokrmy lépe a jednodušeji konzumovat, než je tomu u pokrmů připravených z klasických „velkých“ těstovin. Už není nutné těstoviny dětem lámat před uvařením, krájet na talíři, nebo dokonce vařit polévkové těstoviny jako hlavní pokrm. MINI těstoviny jsou ovšem určené pro celou rodinu a lze s nimi vytvářet originální, chutné a nápadité pokrmy.

„Těstoviny Panzani jsou skvělé a tak oblíbené díky tomu, že jsou vyrobené z té nejkvalitnější tvrdé pšenice. Nelepí se, ani když je necháte vařit o několik minut déle,“ dodává Roman Hadrbolec.

panzaniMINI těstoviny Panzani přicházejí na trh v revolučním obalu, který se značně liší od klasické řady. Je totiž průhledný, díky čemuž je dobře vidět tvar a velikost těstovin. MINI těstoviny Panzani byly na trh uvedeny v první půlce dubna 2010 a jejich zalistování do všech významných obchodních řetězců proběhne v období od května do července 2010. K dostání budou v sáčcích o standardní hmotnosti 500 g.

Reklama