Rádi svému domácímu mazlíčkovi děláte radost? Pak pro vás máme tip. Fler.cz zvířát(k)ům věnuje celou jednu sekci (www.fler.cz/zbozi?scid=7), která svou nabídkou strčí kamenné obchody bez problému do kapsy. Desítky tvůrců v ní nabízejí handmade doplňky pro vaše miláčky, které jinde nekoupíte. Najdete tu originální vodítka, obojky, pelíšky, ozdoby na obojky a mnoho dalšího nejen pro psy a kočky.

Domácí mazlíčci se stali mnohem více členy rodiny než domácími zvířaty, která by měla plnit své úkoly. Vždyť kolik znáte koček, po kterých jejich páníčkové vyžadují chytání myší, a psů, jejichž hlavním úkolem je hlídat? Hlavně ve městech byli psi a kočky povýšeni na členy rodiny s výhodami podobnými těm dětským. Není divu. Pes na svého páníčka nezanevře, vždycky má radost, když přijde domů, náležitě ho uvítá a neváhá projevit svou náklonnost. Jak mu to oplatit?

fŽádný psí páníček se neobejde bez vodítka. Zkuste se proto podívat na Fler.cz do obchůdku značky Iwinx. Designérka prodávající pod touto značkou našla díru na trhu a její vodítka hrající barvami jsou zkrátka neodolatelná.

Proužkované vodítko růžovo-zelené

Vodítko je z černého popruhu. Popruh je pošit proužkovanou látkou. Ucho je pro větší pohodlí páníčka vyztuženo. 

Délka vodítka: 120cm (+ 8cm karabina) 

Šířka vodítka: 2,5cm

Cena:  172 Kč, http://www.fler.cz/iwinx

Nebo je váš pes spíš „drsňák“ a duhová vodítka jsou mu k smíchu? Pak ocení spíš obchůdek značky Lazybone, kde najdete obojky a vodítka, která vzbuzují respekt. Ruční práce, pravá kůže a originalita jsou samozřejmostí. Navíc je jisté, že vašemu trhačovi padnou přesně, všechny obojky totiž Lazybone vyrábí na míru, a pokud byste měli zájem, tak i podle vašeho vlastního návrhu.

fKožený obojek lilie

Obojek barvy tmavá červeň, zdobený kováním lilie, podložený jemnou kůží a ručně obšitý sedlářským stehem.
Materiál: hovězí kůže
Šíře obojku: 3 cm

Cena:  610 Kč, http://www.fler.cz/lazybone

Nejoblíbenějším místem domácích mazlíčku je postel, přesněji řečeno vaše postel. Pokud jste dokázali odolat jejich smutnému a prosebnému pohledu a do postele je nepustili, pak by jim odměnou měl dozajista být pelíšek minimálně stejně útulný jako vaše peřiny. I ten můžete pořídit na Fler.cz v obchůdku značky desan.

f Pelíšek Modrá květina

Textil potištěný speciální metodou si zachová brilantní barvy, které jsou voděodolné a světlostálé. Pelíšek je nepromokavý, proto ho stačí omýt vlhkým čistým hadříkem. Lze jej i prát, ale nepoužívejte změkčovadlo, bělidlo ani silné ždímání. Potahy (100% PES) jsou velmi příjemné na dotek a s naprosto originálními motivy. Náplň pelíšku je z polystyrénových kuliček, které zajistí vašemu čtyřnohému kamarádovi to správné pohodlí.
Velikost:  S - 40cm x 40cm x 15cm

Cena:  1443 Kč, http://www.fler.cz/desan

Reklama