633eb6e5d90d6obrazek.png
Foto: Pixabay.com

1) Nevšední zážitek s partou přátel
Žádný muž nepohrdne nevšedním zážitkem. Možností je v tomto ohledu stále více. V Praze například můžete pořídit svému příteli poukaz na střelnici. Každý muž si rád alespoň jednou za život vyzkouší střelbu na terč ze skutečných zbraní. Ostatně většina chlapců už má něco „odstříleno“ v počítačových hrách, vyzkoušet si vše na vlastní kůži je proto snem mnoha z nich.
Podobnou aktivitou může být paintball, který si navíc můžete užít v partě přátel a vyzkoušet různé herní strategie.

2) Výlet do zahraničí
Asi těžko najdete někoho, kdo by nerad cestoval. Jenže cestování je poměrně náročný koníček. Zejména pokud muž slaví významné životní jubileum, můžete se v rámci rodiny a blízkého okruhu přátel společně složit na poukaz na dovolenou v zahraničí.
Každému se líbí něco trochu jiného. Někdo touží po „obyčejné“ letní dovolené v Chorvatsku, další si vysnil týden v Karibiku. Jiný touží po návštěvě největších metropolí a další zase po výletu do divoké přírody.
Najdou se i fanoušci rychlých kol, dovolenou tak lze spojit například se závody F1 nebo třeba 24 hodin Le Mans. Velice oblíbeným dárkem, který lze spojit s výletem do zahraničí, jsou i vstupenky na fotbalový zápas největších evropských klubů.

3) Dárky pro gurmány
Ani jídlem žádný muž zcela jistě nepohrdne. Pokud se vyžívá v lahůdkách, můžete mu koupit dárkový koš těch nejlepších potravin. Volte raději ty trvanlivé, ať lze z koše průběžně ujídat a obdarovaný si tak vše náležitě vychutná.
Další variantou je poukaz do zážitkové restaurace. To už dávno není pouze záležitost Prahy, skvělé restaurace lze najít ve všech krajských městech a stále častěji se objevují i v menších obcích a na venkově. S jídlem zkrátka nemůžete nikdy udělat chybu.

Tip na závěr: Vzpomínka na dětství
Někdy se říká, že muži jsou jen přerostlé děti. Je na tom kousek pravdy. A tak žádný muž neodmítne dárek, který se zdánlivě hodí pro děti. Může jít o počítačovou hru nebo celou herní konzoli. Skutečným trumfem jsou ale nejrůznější stavebnice, hlavolamy nebo deskové hry. Pokud navíc takový dárek dokáže vyvolat nostalgii z dětských let, úspěch vás s dárkem nemine.

Reklama