Sháníte orginální dárek k narozeninám, svátku, blížícímu se svátku sv. Valentýna, nebo prostě jen chcete udělat sami sobě nebo někomu jinému radost? Představujeme vám Klub milovníků pralinek. Jako člen klubu se vy nebo vámi obdarovaný můžete těšit na 9 kusů čokoládových pralinek osvědčených i překvapivých chutí, které dorazí každý měsíc do vaší poštovní schránky. Klub milovníků pralinek na www.klubmilovnikupralinek.cz vítá s otevřenou náručí všechny nové členy, nezáleží na věku ani pohlaví.

„Klub milovníků pralinek dbá na kvalitu svých pralinek, které jsou vyráběny ručně z nejkvalitnějších čerstvých surovin v České republice. Každý měsíc se členové našeho klubu mohou těšit na pralinky nových chutí, v jejichž výběru se inspirujeme aktuální sezónou. Přiložený degustační profil jednotlivých pralinek je samozřejmostí,“ komentuje Klára Frycová, chocolateir a zakladatelka Klubu milovníků pralinek.

pra1.jpg

Členem Klubu milovníků pralinek se můžete stát kdykoliv během roku s tím, že na webových stránkách www.klubmilovnikupralinek si můžete vybrat délku trvání členství -  po dobu 6 měsíců nebo jednoho roku, stejně jako jeho začátek.

V případě, že pralinky budou sloužit jako dárek, máte na výběr, jak informace o členství v Klubu milovníků pralinek předáte. Můžete buď zvolit variantu doručení dárkového poukazu, nebo zaslání úvodní sady pralinek, které následně obdarovanému osobně předáte. Vše další již bude zasíláno poštou obdarovanému.

Pralinky jsou vyráběny z belgické čokolády značky Belcolade, běžně z 55% hořké čokolády, 35% mlěčné a 29% bílé čokolády.

pra2.jpg

Více informací k dispozici na www.klubmilovnikupralinek.cz