fernet stockChcete dát svému partnerovi originální dárek k Valentýnu? Pak máme pro vás skvělý tip!

Darujte mu prémiový Fernet Stock Exclusive, který svůj nezaměnitelný charakter získává zráním v dubových soudcích. Díky tajné receptuře ze 14 bylin i unikátnímu způsobu staření ve dřevě nemá Fernet Stock Exclusive na světě obdoby.

Základem Fernetu Stock Exclusive je tradiční Fernet Stock, který se ve Stocku Plzeň vyrábí již od roku 1927. Nezaměnitelnou zaoblenou chuť s nádechem dubového dřeva a whisky získává Fernet Stock Exclusive díky dlouhodobému zrání v malých dubových soudcích. Používají se soudky o objemu 270 litrů s vypálenými stěnami i dnem, v nichž ještě před Fernetem Stock Exclusive zrál sladový destilát pro výrobu whisky. V soudcích zraje Fernet Stock Exclusive tři roky. Poté je produkt filtrován a kvůli harmonizaci chuti pak leží dalších šest měsíců ve velkých dubových kádích. Teprve potom je připraven ke stáčení do lahví. Kvůli tomuto složitému a časově náročnému postupu lze Fernet Stock Exclusive vyrábět pouze v omezeném množství.

Fernet Stock Exclusive obsahuje 40 % alkoholu a na trh je dodáván výhradně lahvích o objemu 0,7 litru, které svým designem podobným balení koňaku podtrhují výjimečnost produktu. Lahve jsou zabaleny v exkluzivním boxu s podpisem Lionella Stocka, autora receptury Fernetu Stock.

Delikátní charakter Fernetu Stock Exclusive nejlépe vychutnáte, pokud jej pijete při pokojové teplotě z širší sklenky, která dá vyniknout všem vůním a aromatům.

Skvělý a lahodný dárek!

Vidíte, že jsme pro vás vybrali opravdový klenot mezi destiláty. Takovým dárkem určitě potěšíte každého muže ( pokud to není zrovna abstinent). Více na www.stock.cz

Reklama