Nevíte si rady, co dát vaší drahé polovičce k Valentýnu, a již vás omrzelo kupovat stále dokola to samé? Čokoládová bonboniéra, živá květina, tričko či nějaká elektronika jsou každoroční pozorností? Brouzdáte po internetu a nápady ne a ne přijít? Asi hledáte špatně! Koukněte se na stránky Frutiko.cz a dárek pro vašeho partnera či partnerku si zaručeně vyberete!

Společnost Frutiko se zabývá tvorbou a aranžováním ovocných či dortových kytic. Takže nejen že předáte originálnídárek k Valentýnu, potěšíte oko vašeho miláčka, ale užijí si i jeho/její chuťové buňky. A bude záležet jen na vašem partnerovi, zda se s vámi rozdělí nebo si dárek vychutná celý sám.

Frutiko

Ovocné kytice jsou vyráběné z čerstvého ovoce a některé dokonce ozdobené bílou, tmavou nebo růžovou belgickou čokoládou. Kytic je na výběr celá řada a obsahují čerstvé jahody, ananas, exotické melouny, hroznové víno, banány, atd. Stačí si jen vybrat.

Pokud ale preferujete předání čokoládového dárku a partner má raději dortíky než ovoce, tak je jasná volba dortová kytice. Je zhotovená z pečených muffinů či popcaků a ozdobená belgickou čokoládou či fondánem různých barev.

Frutiko

Na výběr máte i ovocné bonboniéry nebo cupcaky s různými motivy, které jsou balené v krabičkách. Můžete si zvolit i počet kousků ovoce nebo dortíků, které chcete obdarovanému doručit.

Frutiko

Nerozmýšlejte, zda kytičku či bonboniéru koupit, protože bydlíte daleko od provozoven a možnost vyzvednout si ji nemáte. Doručení je možné kamkoli po celé České republice. Kytičky jsou zabalené do krabic a předány kurýrovi, který vám je doručí až na zvolenou adresu buď přímo vám, nebo obdarované osobě do ruky.

Frutiko

Čerstvost kytiček je 100% garantována, protože se vyrábí podle objednávek v den předání (pro doručení po České republice v odpoledních hodinách den předem). Garantována je i 100% spokojenost zákazníků.

Už máte tedy jasno, čím obdarovat vašeho miláčka? Kytice Frutiko jsou jasná volba!

Frutiko

Reklama