Důvtipná, příjemná, přírodní a organická kosmetika pro děti z anglické farmy Childs Farm bude k dostání i u nás. Majitelky AboutHome naprosto očarovala a proto se rozhodly ji začít dovážet i k nám. Proč?

Vysvětluje spolumajitelka AboutHome Kateřina Kutnohorská: Childs Farm je velmi sympatická značka dětské kosmetiky. Jsme si absolutně jisté, že si získá nejen maminky, ale i jejich děti, stejně jako nadchnula nás. Originálně balené toaletní přípravky s přírodními a organickými ingrediencemi jsou vhodné úplně pro všechny typy dětské pokožky. Díky vtipným ilustracím na obalech si na své si přijdou nejen holčičky, ale i kluci. Všechny výrobky, které získaly dlouhou řadu prestižních ocenění, jsou vyrobeny, plněny a kompletovány ve Velké Británii. O vysokém zájmu a kvalitě o značku Childs Farm značí i zájem médií (Vogue, Style, OK!, Hello, Guardian, Telegraph, Mummy and me, atd. Hodně nás baví i názvy jednotlivých produktů. Máme zkrátka radost a doufám, že Childs Farm opravdu stojí za to!“

Childs Farm

 

Příběh vzniku Childs Farm

Zakladatelkou firmy Childs Farm> je maminka dvou dětí, paní Joanna Jensen, která svého času hledala pro svoji dceru vhodný organický přípravek na mytí jemných dívčích vlasů. Když zjistila, že takový produkt neexistuje, rozhodla se vyrazit do boje a začít vyrábět kosmetiku, která bude nejen zábavná pro děti, ale i uznávaná rodiči. Ke spolupráci přizvala známou britskou ilustrátorku Emmu McCall a respektovaný výrobní závod  Medichem International. Tak vznikla značka Childs Farm.

Přípravky Childs Farm:

Produkty Childs Farmjsou jako příroda, která nás obklopuje. Pomáhají, aby náš život byl snadnější, aby pokožka byla krásně jemná a vlasy se snadno rozčesávaly a hlavně, aby je děti milovaly.

Childs Farm vás bleskově přenese na čistý a zdravý vzduch anglického venkova. Motivy na obalech balení jednotlivých přípravků znázorňují skutečná zvířata a poníky, kteří na Childs Farm žijí, krásný dům Joanny a malé hospodářství ve venkovském Hampshire. Voní po jahodách, organické mátě, šťavnaté organické mandarince a jemném sladkém pomeranči.

Přípravky Childs Farm neobsahují žádné škodlivé látky. Děti si přece zaslouží, aby používaly jemné a příjemně vonící pěny do koupele, šampony, tělová mléka a další nezbytné produkty základní hygieny. Všechny obsahují organické esenciální oleje a naopak v žádném z nich nejsou přítomny parabeny, SLS (sulfáty), minerální oleje ani umělé barvy.

Vybraná získaná ocenění:

Childs Farm - vlasový a tělový sprchový gel/hair and body wash – zlatá mediale v kategorii the Best Baby Bath Time Product category - Loved by Parents Awards

Childs Farm  - šampon/shampoo zlatá mediale v kategorii Best Baby Bath Time Accessory category v Loved by Parents Awards

V roce 2013 byl přípravek Childs Farm nominován na vysoce prestižní ocenění Junior Design Awards (více informací zde.

Více informací o oceněních dětské kosmetiky Childs Farm naleznete ZDE.

Seznam dovážených produktů dětské kosmetiky z Velké Británie Childs Farm, jež jsou všechny dermatologicky testovány a schváleny:

Childs FarmŠampón 250 ml DOKONALÉ LOKNY, 179 Kč - obsahuje jahody a esenciální organický olej z máty a arganový olej blahodárně působící na vlasy; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.Childs Farm

Kondicionér 250 ml ZKROCENÁ HŘÍVA, 179 Kč - obsahuje esenciální organický olej z jahod a máty, vlasy se po jeho použití dobře rozčesávají. Použití: naneste na uChilds Farmmyté vlasy, počítejte do desíti a pečlivě opláchněte.

Tekuté mýdlo na tělo a vlasy 250 ml UŠPINĚNÍ RAUBÍŘI, 179 Kč - obsahuje organické silice sladkého pomeranče a arganový olej, který jemně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence a zvláště pro kluky.

Childs FarmPěna do koupele 250 ml SLADKÉ SNY, 179 Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má uklidňující a relaxační Childs Farmúčinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Pěna do koupele 250 ml PIRÁTI, 179 Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má uklidňující a relaxační účinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence a zvláště pro kluky.

Childs FarmCestovní taštička 3x100 ml KLUCI S HOLKAMA, 279 Kč - cestovní taštička obsahuje dětský šampón, kondicionér a pěnu do koupele (3x 100 ml) ; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Childs FarmDárkový box 2x250 ml KLUČIČÍ, 349 Kč - dárkový box obsahuje tekuté mýdlo na tělo a vlasy a pěnu do koupele (2x 250 ml)

Dárkový box 2x250 ml HOLČIČÍ, 349 Kč - dárkový box Childs Farmobsahuje dětský šampón a pěnu do koupele (2x 250 ml)

Mini pěna do koupele 100 ml SLADKÉ SNY, 89 Kč - obsahuje esenciální mandarinkový organický olej, má Childs Farmuklidňující a relaxační účinek a krásně hydratuje; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Tekuté mýdlo 250 ml ŠPÍNA PRYČ, 179 Kč - dětské tekuté mýdlo na ruce UŠPINĚNÍ RAUBÍŘI,o grapefruit a Childs Farmorganické silice zeleného čaje, které dobře čistí a krásně hydratují; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Childs FarmKrém na ruce a na tělo 250 ml HEDVÁBNÁ PLEŤ, 179 Kč - Obsahuje grapefruit a organické silice zeleného čaje, které krásně voní  a dobře hydratují; vhodný i pro problematickou pokožku s ekzémem či novorozence.

Reklama