Značka Vuch o sobě dává pořádně vědět! Neustále vytváří nové designy produktů a dělá radost svým zákaznicím. Nyní do světa vypustila nové peněženky! Jako milovnice módy si je rozhodně nemůžete nechat ujít!
5d075e451fa48obrazek.png

Co je nového ve Vuch?

Značku Vuch nemusíme dlouho představovat. Vytváří dámské peněženky a kabelky v pestrých barvách a jejím ikonickým vzorem jsou barevné puntíčky, které si zamilujete na první pohled!

5d075e562cc09obrazek.pngCo nového Vuch přináší nyní? Představujeme vám osobité peněženky z Black Dots Collection, které neuniknou jedinému pohledu! Pyšní se pestrými barvami a puntíky nejrůznějších barev a velikostí!

Osm nových krásek

Řeč je samozřejmě o peněženkách! Návrháři ve Vuch vytvořili osm barevných peněženek, které zdobí zmíněné originální puntíčky! Nově jsou puntíky větší, barevnější a veselejší.

Hravé i funkční

Peněženka musí být nejen krásná, ale také praktická. Proto mají nové peněženky od Vuch zdokonalenou kapsu na mince i přihrádky pro karty. Bezpečné je i zapínání na cvok, které udrží všechny cennosti na svém místě!

Originál je jen jeden

Každá peněženka je jedinečná, žádná totiž nemá stejný počet puntíčků! Na světě díky tomu nejsou dvě totožné Black Dots peněženky!
V neposlední řadě je také dobré vědět, že každá peněženka nese své jméno, které se k ní dokonale hodí!

5d075fad70bb6blobid0.png

Dokonalé peněženky z Black Dots Collection spojují hrstku drzosti s elegantním stylem, který vám rozhodně bude slušet! Už jste taky podlehly puntíkové mánii? Zaručujeme, že s Black Dots peněženkou v rukách, z vás bude hvězda!
5d075dd11ff5bobrazek.png

Reklama