Velikonoce stejně jako třeba Vánoce jsou svátky mlsání. V posledních několika letech vítězí poctivé domácí pečení z kvalitních produktů. Nabídkou podomácku upečeného velikonočního zajíčka či velikonočních sušenek z vlastního rodinného receptu lze potěšit nejen malé koledníky, ale i dospělé. Všech 189 prodejen KiK nyní nabízí pečící formy s jarními motivy, razítka a slavnostní prostírání.

easter

Sušenky se symbolem Velikonoc

V prodejnách KiK lze zakoupit tradiční dřevěná razítka s velikonočními motivy na pečení domácích sušenek nebo jiných velikonočních specialit. Razítka jsou k dispozici za 29 Kč.

Zkuste upéct velikonočního zajíčka a zaujmout vaše děti

Tradiční beránek je již symbol, který k tomuto svátku neodmyslitelně patří. Zkuste letos ale s dětmi upéct velikonočního zajíčka. Se silikonovou formou bude pečení hračka. Formu můžete zakoupit v prodejnách KiK za 105 Kč.

Netradiční formy na muffiny s jarními motivy

Dnes by se našlo už jen pár lidí, kteří neznají muffiny. Původně existovalo minimum receptů, které se zaměřovaly na snadnou přípravu. Muffiny také dlouho sloužily v amerických rodinách jako snadná a rychlá snídaně. V poslední dekádě našly cestu i do českých domácností. Sortiment prodejen KiK nyní nabízí několik druhů muffinových forem a košíčků. Formy jsou k dostání za 105 Kč a košíčky za 55 Kč.

I stolování může být stylové

Po přípravě oblíbených velikonočních lahůdek si můžete užít i zdobení velikonočního prostírání pro společné stolování s rodinou. Jarně laděné prostírání potěší a udělá z vašeho stolu skutečný originál. V prodejně KiK nyní naleznete nevšední jídelní servis s jarními motivy. Slánku a pepřenku za 25 korun, podnos za 105 korun, kalíšky na vajíčka za 15 Kč, snídaňové nože za 43 Kč, misku na müsli za 49 Kč a šálky na kávu za 43 Kč.

Více informací se dozvíte na stránkách www.kik-textilien.cz

Reklama