Make-up Perfect Fusion, Omlazující korektor Giordani Gold a oční linky ve fixu The One získaly v roce 2014 ocenění Nejlepší výrobek roku. Produkty posuzuje tým 60 profesionálů z Asociace vizážistů ČR (AVS-ČR). Výrobky se hodnotí tak, že je vizážisté po dobu několika týdnů zařadí do své výbavy a testují jejich vlastnosti v těch nejnáročnějších podmínkách – u modelek, herců, moderátorů a dalších profesí, kde musí líčení vydržet bezchybné po dobu několika hodin.

doporifProdukt, který získá titul Nejlepší výrobek roku je jediným ve své řadě s nejvyšším bodovým ohodnocením. Titul smí firma používat ve spojení s výrobkem po neomezeně dlouhou dobu. „U kosmetiky hodnotíme její funkci, komfort, snadnost používání, aplikaci a v neposlední řadě také design. Pouze nadprůměrné produkty získávají možnost užívat označení doporučeno Asociací vizážistů a stylistů ČR a mezi takové patří i ty od Oriflame,“ informuje o systému hodnocení Petr Lukeš z Asociace vizážistů ČR.

„Při vývoji kosmetiky jsou pro nás nejdůležitější výsledky,“ dodává Hana Ženíšková, marketingová ředitelka Oriflame. „Linky, korektor i make-up se musí příjemně a snadno aplikovat, líčení zároveň poskytuje pleti pečující benefity a co je hlavní – i na konci hektického dne musí vypadat skvěle. Těší nás, že náročné testování Asociace vizážistů ČR potvrdilo kvalitu našich nových produktů i tento rok, a ještě více nás těší odezva našich zákaznic.“

Oriflame

Prohlédněte si detailněji produkty z naší nabídky:

OMLAZUJÍCÍ KOREKTOR GIORDANI GOLD

Korektor specificky vyvinutý pro jemnou pleť pod očima. Obsahuje pigmenty, které rozptylují a zjemňují světlo, opravuje barevný tón pleti, revitalizuje pleť kolem očí a ihned redukuje známky únavy a stárnutí.

Oriflame

10 ml

cena: 299 Kč

OČNÍ LINKY VE FIXU THE ONE

Dlouhotrvající zvýraznění a syté pigmenty, zajistí vašim očím barevnou intenzitu. Linky vydrží až 24 hodin. S hrotem fixu docílíte hladké, přesné linky bez zadrhávání. Vhodné i pro nositelky kontaktních čoček. Oftalmologicky testováno.

Oriflame

0,8 g

cena: 199 Kč

MAKE – UP PERFECT FUSION

Tento přizpůsobivý, hydratační podkladový krém dokonale splyne s pletí. Výsledkem je perfektní střední až vysoké krytí s přirozeně působícím konečným efektem. Perfect Fusion umožňuje pleti dýchat a zakryje všechny nedokonalosti. Inovativní komplex HydraFix pomáhá uchovat přirozenou rovnováhu vláhy v pleti a tím i její pohodlí. Po dvou týdnech používání bude pleť hydratovanější a vláčnější.

Oriflame

30 ml

299 Kč

Reklama