Švédská kosmetická společnost Oriflame dnes předala Tereze Maxové a její nadaci výtěžek svého loňského charitativního projektu Oriflame dětem – finanční šek na částku 2103972 korun. Tento výtěžek, který pochází zprodeje dárkových předmětů zkolekce Oriflame dětem, je zatím rekordní za uplynulých osm let spolupráce.

 

Charitativní projekt Oriflame dětem přináší peníze na různé dílčí projekty pro dětiz kojeneckých ústavů a dětských domovů. „Peníze získané díky projektu Oriflame dětem jsme vminulosti přerozdělili například na ozdravné pobyty v přírodě pro děti do 3 let vyrůstající vkojeneckých ústavech nebo Jarmarky pro šikovné ručičky, které jsou určeny dětem zdětských domovů ve věku od 6 do 18 let. Zde děti hravou formou získávají první zkušenosti ze světa podnikání a učí se důležité praktické dovednosti, které mohou následně využít vsamostatném životě a budoucím povolání,“ dodává topmodelka Tereza Maxová.

 

 

„Všichni máme velkou radost, že se nám vuplynulém roce podařilo nashromáždit takovou částku. Před osmi lety jsme do nabídky zařadili první výrobek (plyšového sobíka), z jehož prodeje šel výtěžek na charitu. Vloňském roce obsahovala kolekce Oriflame dětem již osm takových produktů, většinou dárkových předmětů. Nejprodávanějšího stojánku na tužky se prodalo dokonce přes 5000 kusů,“ těší se ze zdařeného projektu marketingová ředitelka společnosti Oriflame Radka Eismannová.

 

Oriflame charitativním projektům pravidelně věnuje několik stran ve svém prodejním katalogu, z jehož stránek si také zákazníci mohou zboží objednat. Během roku 2009 bude kolekce obměněna a doplněna o nové atraktivní výrobky.

 

 

 

Na www.oriflame.cz se dozvíte podrobné informace o Programu Wellness by Oriflame, jeho složení, účinných látkách a vědeckých pracovnících. Výrobky Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Reklama