mazl.jpg

Foto: TV Nova

„Na kolonu, ve které váš muž cestoval, zaútočilo komando drogového kartelu. Váš manžel byl bohužel mezi postřelenými. Umřel na místě spolu s pěti dalšími lidmi.” Po této zprávě úředníka ministerstva zahraničí se na okamžik rozhostí naprosté ticho, pak se Čestmírova manželka Alena (Michaela Badinková) rozpláče. Ostatní členové rodiny Mázlových a přátelé tomu vůbec nemohou uvěřit. Čestmír, který odjel na lékařskou misi do Mexika, je mrtvý? A co se bude dít dál?   

Podobné pocity jako hrdinové Ordinace určitě zažijí i její diváci. Čestmír Mázl, naprostá jistota Ordinace, už není mezi živými? Ne! Vždyť  ho milují úplně všichni! Vždyť se jeho představitel Petr Rychlý objevil už v prvním dílu Ordinace v roce 2005 a gynekologem kamenické nemocnice byl bez přestávky téměř sedmnáct let! Vždyť Mázl je ikona! 

eewwwwe.jpg

Foto: TV Nova

„Nikdo není nesmrtelný, ani Čestmír Mázl,” říká Petr Rychlý. A k dramatickému dějovému zvratu dodává: „V Ordinaci hraju od jejích úplných začátků. S Mázlem jsem zažil snad všechno, co se seriálovou postavou zažít lze. Narození dětí, několik manželek, jejich odchod, jejich nevěry. Velké profesní úspěchy i hluboké prohry. Záchranu spousty životů a bohužel i jejich ztráty. A teď Čestmír přišel i o ten vlastní, nedá se nic dělat. Možná ho spousta diváků bere jako nesmrtelného, a to mě moc těší. Jen čas ukáže, jestli seriálový život Čestmíra Mázla skutečně takový je.” 

Tento čtvrtek tedy diváci Ordinace na Voyo uvidí hlavně toto obrovské drama rodiny Mázlových. Kromě něj se završí hlavní dějové linky zimní sezony. Hned příští čtvrtek, tedy 3. února, se exkluzivně na Voyo mohou těšit na další sezonu s novými příběhy, starými známými i úplně novými hrdiny a také s jedním velkým, velmi žádaným návratem! 

Čtěte také:

Zdroj: Tiskové materiály TV Nova

Reklama