Klidně se přiznám. Jsem zaseknutá do Ordinace v růžové zahradě.

A můžete mě nazvat požíračkou telenovel, co má v hlavě slupku od banánu. Je to jediný seriál, který sleduju, když pominu Kriminálky Miami a L.V. 
Obsazení hodnotím jako kvalitní a na rozdíl od jiných mi připadá, že se v každém díle něco stane. Ne tedy jako u jiných, kdy v jedné epizodě dvacet minut pochoduje hrdina po schodech a na konci se dozvíme, že „Fernando nepřijel“.

Ač jsem schopna se psychicky položit i u Makové panenky, když Honza umřel, tak jsem se ještě držela. Ale když včera (čtvrtek) Pavla našla ty prstýnky, a pak tam dojemně plakaly s Terezkou,  tak jsem si už oplachovala oční panenky. A nejen já.

Letmým pohledem kolem sebe jsem zjistila, že kromě mužského zástupce bulí všichni  - i kočky. Napadalo mě v tu chvíli, jak to asi právě teď vypadá v jiných rodinách a podívala jsem se schválně na hodiny.
21.20 a půl národa tutově tone v slzách.

Hanáka ne!

Fakt, že Honza umřel, asi mnoho lidí naštvalo, ale myslím, že seriálu sledovanost rozhodně neklesne. Soudě podle sebe, každý je teď náramně zvědavý, kdo Honzu nahradí vedle Pavly.

Tedy jestli půjde Pavla do toho samolibýho Hanáka! Jediné, co tenhle týpek udělal dobře, byla hláška, kterou včera počastoval Lukáše, když hodnotil jeho model s novinovým článkem.

Ne, spíš si myslím, že nakonec skončí s doktorem Vladimírem.

„No jistě, to je jasný jak facka, ta teď bude na něj zlá a ošklivá a on bude naopak hrozně hodnej a bude ji utěšovat a ona nakonec zjihne a podlehne. A ještě ráda,“ řekla kolegyně Dana.

„Je trochu nápadný, že tam jako spadnuvšího druhého horolezce obsadili poměrně známého herce,“ myslí si svorně obchodní oddělení. „Aby to nakonec nebyl budoucí nástupce Honzy.“

Jakou vlhkost zaznamenaly včera vaše oči deset minut před půl desátou? Kdo myslíte, že nahradí Honzu?Reklama