orbitSpolečnost Wrigley na svém webu www.OrbitKlub.cz spustila unikátní soutěž, v rámci které mohou návštěvníci získat atraktivní ceny a zároveň se dozvědět více o dentální hygieně. Pětiměsíční soutěž nazvaná Zubní akademie startuje 7. července a trvat bude až do 30. listopadu. Každý měsíc budou soutěžící odpovídat na tři tematické otázky a budou moci vyhrát atraktivní ceny spojené se zubním zdravím.

Soutěž trvá od 7. července do 30. listopadu a skládá se z pěti soutěžních kol. Každé soutěžní kolo bude tematicky zaměřené na jednu oblast dentální hygieny a v každém budou návštěvníci stránek muset správně zodpovědět tři soutěžní otázky. Nápovědu mohou hledat v edukačním seriálu E-zubař a ve článcích, které najdou na stránkách Orbit Klubu.

zub

Ceny, o které soutěžíte

orbitPrvních deset soutěžících, kteří každý měsíc nejrychleji správně odpovědí, získá zásobu žvýkaček Orbit Professional. O pět hlavních výher pak budou bojovat ti, kteří na největší množství otázek ze všech kol odpovědí správně. Mezi ně pak bude dle rychlosti odpovědí rozděleno pět luxusních balíčků dentální kosmetiky Swissdent v hodnotě 2000 Kč.

 

 

 

Reklama