Značka žvýkaček Orbit své spotřebitele ráda rozmazluje novými možnostmi. Nyní mohou na pultech najít velké balení oblíbené příchuti Orbit Bubblemint. Ovocné osvěžení v podobě sáčku se 46 ks dražé je dostupné v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 44,90 Kč.

OrbitNejnovější příchuť Orbit Bubblemint rozšiřuje své portfolio o nový druh balení, které každému zlepší náladu. Specifická kombinace ovoce a chladivé máty připomínající dětství nenechá žádné chuťové pohárky v klidu. Žvýkačky Orbit Bubblemint jsou určeny pro milovníky netradičních chutí.

Díky většímu balení mají spotřebitelé možnost si žvýkačky vychutnat ve velkém, bez zbytečných obav, že rychle dojdou. Nové sáčkové balení Orbit Bubblemint je dostupné v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 44,90 Kč.

__________________________________________________________________________

Značka Orbit je přední značka žvýkaček bez cukru se zaměřením na dentální benefity. Značka Orbit se ve svých aktivitách zaměřuje zejména na širokou populaci, které se snaží za pomoci odborníků vysvětlit důležitost pravidelné a správné dentální hygieny.

Žvýkačky jsou bez cukru a pomáhají chránit zuby tím, že přispívají k udržování rovnováhy pH v ústech.

 

Reklama