FotoJscet.jpg

Foto: Profimedia

Nyní, po spoustě barevných alternativ a odkazů na Barbie, s růžovou barvou začala svádět důstojný boj oranžová. A letos ji můžeme v obchodech potkávat opravdu ve velkém. Je totiž na vrcholu! V roce 2022 by se přece jen oranžová mohla stát novou růžovou, i přes to, že je aktuálně znovu na vzestupu styl barbiecore.

Přestože nemůžeme ignorovat kolekci podzim 2022 od Valentina, která byla extrémně růžová, i spousta celebrit projevila svou lásku k barvě pomeranče. Rihanna například v lednu vyrazila do ulic New Yorku ve výrazném oranžovém kabátě. Super elegantní kostýmek zase v březnu vynesla Lily Collins, podobně jako nedávno v Cannes Eva Longoria. Kim Kardashian má oranžových kousků rovnou celou sbírku, od kožené bundy po bikiny. A vidět jsme v ní mohli i Blake Lively, Ashley Roberts, Michelle Yeoh nebo třeba Winnie Harlow.

Oranžová bude zářit především během léta a dá se předpokládat, že bude čím dál populárnější. Kombinovat se dá skvěle s bílou, černou, ale třeba i se zelenou nebo žlutou. 62a0abf45d389obrazek.png

1. Zara, 799 Kč / 2. H&M, 899 Kč / 3. Zara 699 Kč / 4. Mango, 2 299 Kč /
5. Zara 599 Kč / 6. Mango, 599 Kč / 7. Zalando, 650 Kč / 8. About You, 3349 Kč

Foto: Se souhlasem Zara, H&M, Mango, Zalando, About You
Zdroje: Autorka článku, InStyle

Reklama