Oranžová není barva, které by fandila každá z nás. Někomu se zkrátka a dobře nelíbí, jiným se třeba špatně kombinuje, ostatní vyznávají minimalismus a těm dalším může evokovat jistou politickou stranu, třeba. Ať se řadíte do jakékoliv skupiny, teď je čas zpozornět, protože se všechny odstíny oranžové stávají pro novou sezonou jednou z top barev a my se vsadíme, že jí na chuť stejně přijdete.

50 odstínů oranžové

Možná se vám to nezdá, ale oranžová je barva pro všechny ženy. A je jedno, jestli je to blondýna, brunetka nebo zrzka. Zda je její pleť jako z porcelánu nebo spíše olivová. Stačí sáhnout po tom správném odstínu a budete v davu nepřehlédnutelná a pozitivní energie z vás bude vyzařovat už na dálku. Přesně takové účinky totiž tahle barva má.

 

 • Když jste blond
  Blondýnky většinou disponují světlou pletí. Oranžová je přesně ta pravá, pokud si chcete dodat (teď v zimě) trochu zdravější barvu. Nesahejte ale po světlých a křiklavých odstínech, raději volte sytou oranžovou, ve které vyniknete.
   
 • Když jste brunetka
  Holky s hnědými vlasy mají kliku, těm oranžová prostě sluší a je jedno, jestli bude jedovatá nebo v odstínech zapadajícího slunce. Komu by ale přeci jen neseděla, doporučujeme neoblékat tuto barvu do horní části outfitu, ale spíše dolů. Kalhoty a sukně jsou super volba.
   
 • Když jste zrz
  Kdysi dávno bylo někde řečeno, že zrzkám sluší dvě barvy, a to zelená a oranžová. Je to sice pravda, ale není nutné se toho držet zuby nehty. Ale když už je teď oranžová jedna z top barev, rozhodně ji noste ve velkém (a na čas se rozlučte se zelenou, ať vyskočíte ze zajetých pravidel). Slušet vám bude tmavě oranžová s nádechem až do hnědé. A s čím ji kombinovat? S královskou modrou nebo třeba s béžovou.

Také si přečtěte:

Reklama