V průběhu několika let si použití aviváže získalo velkou oblibu a v dnešní době jej považujeme za již zcela běžnou záležitost.
Mnozí z nás už proto ani nevědí, jak bychom se cítili v prádle, které aviváží ošetřeno nebylo.

V průběhu praní v moderních pračkách vlákna textilu krouží a víří, což způsobí, že vyprané prádlo je tvrdé na dotek.
Velmi problematickou skupinou jsou i dnes hojně používané tkaniny s vysokým obsahem umělých vláken, v nichž při nošení vzniká elektrostatický náboj a látka se jakoby lepí na pokožku. Použitím aviváže lze tyto nepříznivé vlivy účinně odstranit. Oblečení je pak daleko měkčí a tedy pohodlnější a příjemnější na nošení.
Tkaniny s vysokým obsahem umělých vláken se stanou antistatickými. Již v nich tolik nepraská a nelepí se na kůži v důsledku statické elektřiny. Oblečení ošetřené aviváží se také méně mačká, snadněji žehlí, a tak snadno se neušpiní.

Dalším velmi příjemným vlivem aviváže na prádlo je samozřejmě i jeho vůně.
Nové verze aviváže Silan – „Orange & Sandalwood“ a „Wild Rose“ mají nové složení, díky němuž obsahují vyšší koncentraci parfému. Výsledkem je ještě intenzivnější a trvalejší vůně vašeho prádla.

Aviváže Silan, na trhu v balení po 0,5 l, 1 l a 1,5 litru, jsou vysoce funkční a nyní praktičtější také díky novému obalu.
Po zavedení plastové pet-lahve pro výrobky aviváže Silan, v čemž měl Silan prvenství na trhu v roce 2001, je zde další inovace ze společnosti Henkel, v podobě esteticky vylepšené a elegantnější láhve Silan, která je stabilnější, lze ji snadněji uchopit a díky využití pevnějšího materiálu je manipulace s ní daleko jednodušší a příjemnější.

Doporučené maloobchodní ceny nových variant aviváže Silan jsou následující:
Orange & Sandalwood a Wild rose: 69,90 Kč.