Většinou se setkáváme s případy, že muž opustí manželku kvůli mladší milence. Ale co když je to naopak a žena si „nabrnkne“ zajíce? Její manžel se hroutí a pěkně to zamává s jeho sebevědomím.  Co udělá v případě, že manželčin románek byl jen úlet a chce se vrátit? Tuto otázku teď řeší Roman. Má ji vzít zpět, nebo si ji pěkně vychutnat?

Roman (48) byl na svou ženu Ivanu (35) náležitě pyšný. Učitelka aerobiku, krasavice k pohledání, kterou mu všichni chlapi „záviděli“. Alespoň si to Roman myslel, když s Ivanou vyrazil někam do společnosti. Byla vždycky středem pozornosti. Krásná, milá, společenská, vtipná. Prostě všechna plus, které může žena mít, aby muže zaujala.

Měli krásný vztah, desetiletého syna a všechno klapalo tak, jak mělo. Alespoň podle Romanových představ. Jenomže časem se ukázalo, že to není oboustranné. Napřed se k němu dostávaly zprávy, že Ivana „randí“ s nějakým mladíčkem, ať si ji lépe hlídá, ale bral to jako hloupý vtip a projev závisti. Něco takového si nepřipouštěl.

Rána přišla až o něco později a rovnou pod pás.  Ivana mu oznámila, že odchází. Zamilovala se do mladšího muže a chce začít nový život. Pro Romana to byl šok a život pro něj přestal existovat. Odstěhoval se ze společného bytu a stáhl se do sebe. Nikdy se necítil tak mizerně. Ponížení a bolest ho dohnala až k myšlenkám na sebevraždu. Tu mu naštěstí vyhnali z hlavy kamarádi a odpovědnost vůči synovi.

Když se vzpamatoval z nejhoršího, Ivana mu zavolala a sypala si popel na hlavu: Že to byla největší chyba jejího života, prosí Romana za odpuštění a chce všechno vrátit zpátky.

žena

O této chvíli snil celé ty měsíce, co byl sám, ale najednou si nebyl jistý. Opravdu jde za vším udělat tlustou čáru a žít, jako by se nic nestalo? Chce to ještě? Nebude to Ivaně předhazovat a nechávat jí to „sežrat“?

Kamarádi se jednoznačně shodují v tom, aby poslal záletnici k šípku a vrátil jí to s úroky, ale rozum mu velí odpustit. Každý přece může udělat chybu.

Čtěte také:

Reklama