Slovenská prostitutka Alžběta Holmoková zbouřila celý svět. Dostala totiž podobnou nabídku jako Demi Mooreová od Roberta Redforda ve filmu Neslušný návrh. Za to, že opustí manžela, jí její milenec nabídl 14 milionů korun!

Slovenka Alžběta Holmoková (28), která dělala luxusní společnici britskému milionáři a výkonnému řediteli společnosti Goldman Sasch Yannovi Samuelidesovi (35), se nakonec zlákat nechala, i když ne hned. Její „klient“ totiž ze začátku pěkně vyváděl. Zamilovaný Francouz vyhrožoval, že si vezme život, pokud se s ním Holmoková přestane vídat, nabídl jí diamantový prstýnek za pět tisíc liber, kabelku za 1500 liber a 3500 liber v hotovosti. Nakonec řekl: „Opusť svého manžela a dám ti 500 tisíc liber (14,5 milionů korun).“

Žena zprvu peníze odmítla s tím, že svého manžela, sedmašedesátiletého britského důchodce, který se dříve živil jako podnikatel, miluje a opustit ho nechce za žádné peníze. Později se jí ale nabídka rozležela v hlavě a podala žádost o rozvod. Jako důvod uvedla strach ze svého manžela, který jejímu milenci vyhrožoval smrtí. Právě proběhnuvší první stání bylo odročeno na 13. října. Jestli Alžběta miliony nakonec dostane, záleží na tom, zda si po rozvodu svého ctitele vezme. Vzhledem k tomu, že k soudu dorazila po jeho boku, je to dost pravděpodobné. Jinak by taky tahle machinace neměla smysl. I když vyměnit důchodce za mladého a příšerně zamilovaného boháče možná nepotřebuje ani finanční satisfakci.

Rozešla byste se s partnerem za 14 milionů?

Reklama