Nová pleťová řada Weleda Opuncie je určena pro dehydratovanou pleť, pro pokožku, které chybí vláha anebo nebo ji neumí dobře udržet. Díky lehké svěží textuře všech produktů dochází k rychlému vstřebání účinných látek a hydratační osvěžující efekt je téměř okamžitý.

Weleda zvolila jako klíčovou rostlinu právě opuncii díky unikátní schopnosti hospodařit s vodou a přežít i v těch nejsušších podmínkách. Opuncie je známá pro svou silnou vitalitu což dokazuje i fakt, že odlomený kus kaktusu může přežít mnoho let a začít znovu růst, jakmile jsou vhodné podmínky.

Pro hydrataci má největší přínos extrakt z dužnatých listů a stonků – účinné látky na sebe naváží vodu a dodají pokožce okamžitou dávku hydratace, zároveň pleť podporují ve zdravém hospodaření s vodou. V produktech navíc najdeme kombinaci opuncie s další skvělou hydratační látkou – aloe vera. Weleda přišla na to, že opuncie a aloe se synergicky podporují a podle holistického chápání stimulují vázání vlhkosti v pokožce a pomáhají ke správnému fungování pleti.

Opuncii odebírá Weleda z oblasti Jalisco v Mexiku, kde je zajištěno velmi kvalitní organické udržitelné pěstování. Navíc souzní i s filozofií Weledy – starají se o biodiverzitu a zdraví půdy, vysazují stromy jako prevenci eroze půdy a zlepšení vláhy v oblasti. Samotné zpracování dužiny opuncie je velmi jednoduché, avšak Weleda vyvinula vlastní unikátní postup, který využívá udržitelné zdroje, jako je solární energie, a získává jeden z nejcennějších extraktů na současném kosmetickém trhu.

Opuncie Hydratační oční gel

Chladivá péče pro citlivé oční okolí.

Gel pečuje o unavené oční okolí, osvěžuje jej a dodává jemné pleti okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Složení s výtažky z bio opuncie, aloe vera a okurky má výborné hydratační a osvěžující účinky, pleť efektivně zjemňuje.
O osvěžení pokožky se zároveň postará balení v roll-onu, kdy kulička pleť příjemně zchladí, promasíruje a zmírní otoky pod očima.

TIP: Pro umocnění osvěžujících účinků uchovávejte gel v lednici.

Opuncie 24h hydratační pleťový krém

Lehká péče pro normální až suchou pleť.

Krém dodává pleti okamžitou dávku hydratace a zanechává ji příjemně vláčnou a jemnou. Složení s výtažky z bio opuncie a aloe vera se do pleti rychle vstřebá bez pocitu mastnoty – osvěžující textura dodá pokožce hydrataci až na 24 hodin. Obsažený olej ze světlíku lékařského pleť efektivně posiluje, zklidňuje a dodává jí zdravý sjednocený tón.

Opuncie 24h hydratační pleťový lotion

Hydratace pro normální až smíšenou pleť.

Lehký pleťový lotion dodává pleti okamžitou a dlouhotrvající dávku hydratace a zároveň jí propůjčí zdravý zmatněný vzhled. Složení s výtažky z bio opuncie a aloe vera má výborné hydratační a osvěžující účinky, pleť efektivně zjemňuje. Olej ze světlíku lékařského společně s výtažky z vilínu virginského sjednocuje tón pleti a eliminuje viditelnost pórů. Pleť tak má sjednocenou texturu i tón.

Opuncie Hydratační pleťová mlha

Osvěžení pro všechny typy pleti.

Hydratační mlha dodá pleti okamžité osvěžení a výživu a zároveň ji jemně tonizuje. Mlhu využijete při každodenní péči i jako svěží spršku kdykoliv během dne. Složení s výtažky z bio opuncie, aloe vera a vilínu virginského pleť bohatě hydratuje a dodává jí výživu až na 12 hodin. Vilín navíc zjemňuje texturu i tón pleti.

Lehké nelepivé složení bez obsahu olejů se rychle vstřebává a zanechá osvěženou pleť i vaše smysly.

TIP: Mlhu aplikujte jako závěrečný krok vaší pleťové rutiny a nechte vstřebat. Pro osvěžení použijte kdykoliv během dne, i přes make-up.

Více na WELEDA.CZ

Reklama