Ahojky,
můj manžel má bratrance, inženýra - geodeta. Je to opravdu "šikula".
Když si koupili s manželkou nové video, volal mému manželovi, zda by mu ho nepřišel zapojit. Prý se o to pokouší půl dne a nějak na to nemůže přijít... Manžel přišel, zapojil, naladil, ani kafe si pomalu nestihl vypít :-)

Jednou jsme od něj dostali lustr. Překážel mu, protože se o něj bouchal do hlavy. Lustr opravdu visel nízko... Manžel uřízl kousek tyčky, na které lustr visel, už se o něj nikdo nebouchal a slouží nám dodnes.

A to nemluvím o stěhování, namontování sítě na balkon (aby kočka nevypadla), a hlavně malování - to byl vrchol jeho umění :-)

Dovedete si představit, že svého mužíčka požádáte, aby vymaloval ložnici. Odjedete na víkend pryč, aby měl klid na práci, a když se vrátíte, tak zjistíte, že muž sice vymaloval, ale neodtáhl postel, skříně, prostě nic a ten nábytek prostě objel štětkou!!!! No já bych snad přerazila vejpůl :-)

Sepy


Sepy, to je děs! Jak už jsem tu jednou psala: když chtěl děda vymalovat, přinesl babičce štafle... Věřím, že i tenhle "šikula" má místo zlatých rukou aspoň zlaté srdce :-).

Reklama