6315b9b4906d5obrazek.pngFoto: Profimedia

První díl reality show Držte krok s Kardashianovými byl odvysílán v říjnu 2007 a na obrazovkách vydržel pořad až do června 2021. Čtrnáct let tedy mapoval život prominentní americké rodiny. Poté, co sestry oznámily konec, mnozí fanoušci zaplakali. Záhy se jim ovšem ulevilo, protože se ukázalo, že show bude pokračovat – jen v trochu jiné podobě, na jiné stanici a pod názvem The Kardashians.

Snad každá postava klanu je výrazná a Khloé není výjimkou. Diváci byli mimo jiné svědky toho, jak se provdala po několikatýdenní známosti, sledovali ji i při problémech s otěhotněním nebo táhnoucím se rozvodu s manželem závislým na drogách. Během let si také nemohli nevšimnout, jak výrazně se proměnil její vzhled.

6315ba8ca3e92obrazek.pngFoto: Khloé v roce 2008 a letos
Profimedia

Ze všech sester to byla právě Khloé, která dlouho bojovala s váhou i se sebevědomím. Přestože nikdy netrpěla nadváhou ani obezitou, stále se sebou byla nespokojená. A na foceních se sestrami prý musela často čelit tomu, že ji fotografové stavěli dozadu, aby na fotce nezabírala tolik místa. Aby se odreagovala od stresu při rozvodu, začala na sobě pracovat a nyní se může pochlubit postavou, která už je snad podle jejích představ.

Nezměnily se ale jen její tělesné proporce. Z brunetky se stala blondýnka. Účesy vyzkoušela kratší i delší a na jejím obličeji jsou patrné stopy estetických úprav. Spekuluje se o botoxu, výplních a dalších úpravách. Khloé ovšem přiznává jen to, že chodí na omlazovací injekce, které ale botox prý neobsahují a po letech se v pořadu přiznala k plastice nosu. Po té prý toužila celý život, ale trvalo jí, než sebrala odvahu. S výsledkem zásahu plastického chirurga je ovšem nadmíru spokojená.

Další změny na jejím obličeji jsou údajně výsledkem toho, že zhubla a také toho, že umí kouzlit s make-upem. Ovládá konturovací triky apod.

Zdroje: ČSFD, Wikipedia, Eonline, Who, Instagram Khloé Kardashian

Čtěte také:

Reklama