Zdravím všechny,
Ráda bych napsala o své babičce, se kterou s manželem sdílíme společnou domácnost.
Babičce bude letos 80 let a bydlíme u ní už 4 roky. Na svůj věk je velice vitální a ještě minulý rok chodila do práce na brigádu.

Před skoro třemi lety jsme se chystali na dovolenou a co čert nechtěl, bábi jezdila na rotopedu, spadla z něho a zlomila si ruku. Bohužel to byla docela vážná zlomenina a chuděra byla zafačovaná od ramene po pás. Dovolenou jsme chtěli zrušit, abychom se o babičku postarali, ale ona nám to nedovolila. Že to prý ten týden sama zvládne, akorát je škoda, že si ani karty nezamíchá – velice ráda hraje pasiáns (karetní hra pro jednoho hráče). No a to byla chvíle, kdy nastal TEN zlom, protože jsem babičku naučila hrát karty na PC. Levou ruku měla volnou, takže mohla pohybovat s myší, a za ten týden, co jsme byli pryč, se stal z babičky vyloženě závislák.

Mělo to ale jeden háček. Počítač se nachází u nás v ložnici, takže nám její závislost brzy začala jít na nervy, protože babi vydrží hrát třeba i šest hodin v kuse. Fakt si nedělám legraci, prostě to tak je. Doteď hraje třeba do půl jedné v noci.

Díky tomu jsme také zažili pár intimních chvilek na neobvyklých místech, ale to by bylo zas na jiné téma... Prostě jsme to vyřešili tak, že jsme obstarali další PC a dali ho babičce do obývacího pokoje. Babička je spokojená a my také. :-)

Přeji krásný den, xpixie

----------------------

Tak to nemá chybu! Že babičku opravdu moc pozdravuju..... :o)))

Reklama