Jak přivykla čtenářka Vlaďka006 na čtyři kamarády svého manžela, to si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Opravdový kamarád se zkrátka pozná...

Tématem je dnes kamarádství, respektive kamarádi vašeho partnera. Další příběh zaslala čtenářka Vlaďka006...


Hezký pozdrav ze severního pólu. Máme tu lehce nad nulou. Malinko mě i mrazí u srdce. Manžel mi odjel na Slovensko a já tu budu sama s dcerou. Strach o manžela nemám. Jede s kamarády. Jsou to moc fajn kluci. Můj manžel má několik kamarádů z dětství a dodnes se spolu stýkají. Manžel má opravdové kamarády čtyři. Pak několik lepších známých, to jsou většinou kolegové, spolužáci a exkolegové se kterými si jde třeba zahrát fotbálek po práci. Zůstanu u těch čtyřech.
I když se někteří kamarádi rozutekli různě po republice. Párkrát do roka se poštěstí a sejdeme se všichni třeba na chatě a grilujeme. Vyprávíme si různé příhody, zveme se na kávu, pivko. Podnikáme spolu výlety a někdy i dovolené. Když mě manžel se svými kamarády seznámil, zapadla jsem do jejich spolku hodně rychle. Většinu z nich fascinoval můj přehled o hokeji :D a to, že tak mladá umím vařit.
Když manžel šel s kamarády flámovat sám, báli se, že jsem marod. Nechápali manžela, že chce jít někdy beze mě. Prostě se máme rádi navzájem. Jsme si sympatyčtí. Jak už tady dnes bylo - s manželem spolu jsme dlouho. Já zůstávám a přítelkyně kamarádů se střídají. Někdy si připadám jak rozmazlený fracek. Udělají pro mě první poslední. Když jsem vstávala s lehčí kocovinou po jedné grilovačce, nestačila jsem se divit. Jeden kamarád myl nádobí, druhý utíral, třetí zametal střepy na terase, čtvrtý mi nesl jablečno-mátový nápoj proti kocourovi.
I oni dost drží při sobě. Péťa, nejstarší z naší party, má jen jednu ledvinu, navíc darovanou. Dostal zápal plic, selhala mu ledvina a ve vážném stavu ležel v nemocnici. Manžel se to dozvěděl náhodou. Péťa nikomu nechtěl přidělávat starosti. Manžel obvolal zbytek party. To byl pátek. Všichni v sobotu postupně přijeli k nám do bytu a všichni společně jeli Pétu navštívit. Ten z takové návštěvy měl z prvu pořádný šok a pak obrovskou radost.
Jsou situace, ve kterých člověk pozná, kolik skutečně má kamarádů a kdo si na ně jen hraje.

Vlaďka006

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Dostala jste se někdy v životě do následujících situací...

  • ... neměli mě rádi partnerovi kamarádi.
  • ... neměla jsem ráda partnerovy kamarády.
  • ... neměli jsme se s partnerovými kamarády rádi navzájem.

Pokud ano, napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu. Popište v něm důvody a okolnosti, proč se tak stalo a jaké bylo řešení. Svěřte se a třeba tak pomůžete ostatním čtenářkám magazínu! Nejzajímavější příspěvek (dlouhý alespoň jako tento odstavec textu) odměním dárkovým balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže). Svůj příspěvek posílejte na e-mailovou adresu níže a do předmětu nezapomeňte uvést heslo...

pickwick

Reklama