Když vás málem zajede auto a nějaký pohotový člověk vás strhne z vozovky a zachrání vám když ne život, tak rozhodně zdraví, máte velkou kliku. Pokud má ale ten šlechetný zachránce ještě ke všemu v občance jméno Brad Pitt, pak vás nejspíš napadne, že se vám to celé jen zdá. A přitom přesně tohle se stalo. Bylo to sice v Hollywoodu, ale nikoli ve filmovém studiu, nýbrž na frekventované ulici.
Očitý svědek potvrdil deníku Daily Star, že Brad Pitt, který stál na chodníku a kouřil cigaretu, bez váhání přiskočil k ženě, které hrozilo, že ji srazí auto, a strhnul ji zpět. „Jsem tak šťastná, že jsem naživu. A ještě šťastnější, že jste mě zachránil právě vy,“ děkovala šokovaná chodkyně herci. Ten prý jen skromně odvětil, že je rád, že mohl pomoci. Nikomu se nic nestalo a řidič, který málem zavinil kolizi, se přiznal, že se chvíli nekoukal na vozovku, protože hledal v přihrádce rukavice.
Jestli vás zajímá, co Brad Pitt dělá, když zrovna nezachraňuje chodkyně, tak se proslýchá, že bude točit akční film s Nicole Kidman pod režisérskou taktovkou Douga Limana. Ve filmu s pracovním názvem Pan a paní Smithovi ztvární Brad a Nicole znuděný manželský pár, jehož život nabere docela rychlý spád. Ukáže se totiž, každý z nich byl najat k tomu, aby zabil toho druhého. Prý to bude něco mezi slavnou „Válkou Roseových“ (Michael Douglas a Kathleen Turner) a snímkem „Pravdivé lži“.
Reklama