Jaké budou letošní svátky doopravdy?

Jako každý rok, i letos máte před Vánoci možnost soutěžit s Vodafonem a  vyhrát spoustu hezkých dárků. Hlavní výhrou bude stylový Vodafone live! telefon
Samsung X660V, dalších deset z vás potěší vánoční balíček s atraktivním dámským trikem a značkovou sportovní taštičkou Alpine Pro. Podmínky soutěže najdete zde.

 

Kromě soutěže si každý den můžete přečíst zajímavé informace, které budou klíčem k soutěžním otázkám…

 

Co vás čeká?

·         Pondělí:    Jaké budou letošní svátky doopravdy?

·         Úterý:        Dárek pro každého od Vodafonu!

·         Středa:      Jak slaví Vánoce ženy a jak muži?

·         Čtvrtek:      Co pod stromeček: Hitparáda vánočních dárků

·         Pátek:        Pojďte si zabruslit na Vodafone kluziště!

 

 

Jak budou doopravdy vypadat české Vánoce a Nový rok v roce 2006? Vodafone Zoom odhalil množství zajímavostí o vánočních i novoročních zvycích českých domácností.

 

Líbí, nelíbí?

Na Vánocích nejvíce oceňujeme jejich atmosféru (40 %) a společný čas s rodinou a blízkými. Mladí lidé si zase neumějí vůbec představit Vánoce bez dárků, pro starší generaci je více důležité, aby byla celá rodina pohromadě... Největším mínusem  Vánoc je pro nás předvánoční shon a nákupy. Na oslavě Silvestra nám vadí mytí spousty nádobí a „povinné“ návštěvy...

 

Tradice vs vlastní styl...

Pouze necelá jedna pětina z nás udržuje stejné zvyky již po několik generací, více než 40 % je přizpůsobuje svému životnímu stylu. Je zajímavé, že ve více než 4/5 domácností „zvoní Ježíšek“, Vánoce tráví bezmála všichni doma (přes 90 %), novoroční předsevzetí si dává téměř 2/5 lidí a vánoční stromeček chybí pouze 3 % lidí.

 

Jídlo a pití...

Přejídání se neubrání téměř 2/3 z nás, polovina z nás přitom tradičně o svátcích nabere nějaké ty kilogramy... Štědrý večer většinou trávíme s rybou na talíři a sklenkou vína. Na Nový rok si dopřáváme nejrůznější speciality a k nim pivo.

 

Sváteční pozdravy a přání....

Hezké svátky popřeje nejvíce z nás nejdříve rodičům a nejčastěji formou SMS zprávy, zvláště na Nový rok. Většina z nás (70 %) nezapomíná na kamarády a najdou se i tací, kteří pozdraví své expartnery (6 %).

 

Zítra vás seznámíme s vánoční nabídkou Vodafonu, rozhodně si to nenechte ujít! Dnes již můžete soutěžit o telefon a spoustu dárků! 

Reklama