Ahoj Radime!
 
Harašení na pracovišti je hezké téma, ale dá se říkat harašení dobrovolné akci? No ano, přímo na pracovišti.
 
Je to už hodně let. Tenkrát jsem pracoval ve firmě, která zaměstnávala téměř výhradně ženy. Tedy přesně jsme tam byli: generální ředitel, obchodní ředitel, já jako ředitel IT/správce sítě/uživatelská podpora v jedné osobě, dvě účetní a třicet pracovnic na pořizování dat. Každou chvíli potřebovala některá pomoci s počítačem. Každou chvíli jsme se nějak špičkovali, žertovali a flirtovali.
 
Až jednou jsme měli po pracovní době setkání v restauraci. Trochu se pilo, hodně povídalo a po skončení akce jsem měl s jednou z nich společný kus cesty. Zase jsme se navzájem trochu hecovali, až nakonec věřte, nebo ne, jsme se vrátili zpět do kanceláře na pracoviště, kde byla jako na potvoru schovaná flaška Becherovky. A s tou flaškou Becherovky jsme střídavě seděli na koberci a upíjeli, a mezitím jsme se na tom koberci pomilovali, a zase upíjeli, a zase se milovali. Vydrželo nám to celou noc až do rána. Vlastně nám to nevhodně přerušil přímo při dalším milování obchodní ředitel, který zarachotil klíčem v zámku u hlavního vchodu, takže nám zbylo sotva dvě minuty na to, abychom se oblékli a tvářili se nenápadně.
 
Později jsme si to ještě párkrát zopakovali. Ale protože jejím manželem byl žárlivý policajt a ani ten sex už nebyl jako poprvé, tak jsme se domluvili, že raději zůstaneme jen kolegy. 
No vida. Tomu říkám harašení, jak se patří.:) Konečně nějaká pointa, i když to vlastně pointu nemá. Nebo má? Co myslíte?:)

 

Reklama