Děkujeme za hezké vyznání, které prostřednictvím dnešního tématu posílá své kamarádce čtenářka s nickem Tana M.

Moje opravdová kamarádka. Známe se od gymplu, kde jsme seděly vedle sebe lavici, opisovala ode mně, úkoly, hlavně ty z chemie, já od ní úkoly z francoužštiny. Pak nastala malá odluka. Po studiích jsem se znovu potkaly a je to dnes už vlastně jediná opravdová kamarádka..

V mládí jsme řešily své lásky. Hlavně ty studentské. Teď, jak se mění doba, tak řešíme spolu krize, ale i radosti s běžným životem. Když máme nějaké problémy snažíme se jedna druhé pomáhat. Ale krizí je dnes nějak moc, nemyslíte? Manželské, finanční, pracovní.

Vždy mi moje kamarádka Anina pomohla. Kamarádek mám hodně, ale opravdová je jedna, jediná. Anina. Pomůže, zavolá, potěší na duši, zasmějeme se, chodíme spolu na výlety, na houby, na chatu, pak taky plavat, posedět si po práci do kavárny na kafáčko, na pokec, nebo jdeme nakupovat. I já se snažím jí pomáhat, jak to jen jde. Naučila jsem jí pracovat na počítači. Jůů to bylo těžké! Čelit problémům, je ještě těžší. A řídit auto.To bylo snad nejtěžší, to jí vůbec nešlo.

Anina, to je jedinečná osůbka, křehká žena, se statečným srdcem, pozitivním myšlením. A tak závěrem: I když se pohádáme, ale to je málo kdy, vždy si zavoláme:JAK SE TI DAŘÍ? Ale  naše výměna názorů netrvá déle než 1 den. Vím a ona to ví taky, že když je nám nejhůř, máme jedna druhou, můžeme se na sebe spolehnout, obrátit . A tak jak se říká, díky za každé nové ráno. Já to změním: "Díky za každého opravdového kamáda. Většinou , ten opravdový je jen jeden jediný".!

Tana M.

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Anina bude jistě ráda, až si váš příspěvek přečte. Určitě jste i vy pro ni tou jedinou a nejlepší.

Reklama