Vlastníkům vinných sklepů, těm je hej! Jejich vínu pranic nechybí. A pro všechny ostatní tu jsou speciální domácí vinotéky. Stávají se stále oblíbenějším a nepostradatelným doplňkem moderních domácností. Také o ní uvažujete???? Nebo ji snad už dokonce máte doma, a když máte chuť na bílé víno, jen si pro ně sáhnete a vychutnáváte si je při správné konzumační teplotě?

 

Protože domácí vinotéky opravdu patří mezi trendy dnešní doby, chceme vám přinést několik tipů na vinotéky Whirlpool. Tato značka nabízí milovníkům vína hned dvě varianty svých vinoték – vestavnou i volně stojící.

 

Vestavná vinotéka ARC 226 slouží k dlouhodobému uskladnění vína, její kapacita je 44 lahví, vnitřní objem 105 litrů a rozměry 687 x 560 x 555 mm (výška x šířka x hloubka). Po zabudování do linky je viditelný nerezový rám dveří se skleněnou výplní a UV filtrem. Spotřebič má vnitřní osvětlení, dřevěné police, elektronické ovládání, digitální displej s ukazatelem teploty, která se uvnitř dá nastavit od 6 do 18 °C (tedy v teplotě potřebné pro dokonalé skladování vína). Důležitá je rovněž příznivá spotřeba energie 0,9 kWh za 24 hodiny. Doporučená cena: 36.990 Kč.

 

Volně stojící vinotéka Whirlpool ARC 2150 má skleněné dveře s UV filtrem a šest dubových polic (dvě pevné a čtyři nastavitelné), na které se vejde 131 lahví. Na displeji se zobrazuje vnitřní teplota, kterou lze pomocí elektronického ovládání nastavit mezi 7–18 °C. Vinotéka pro dlouhodobé skladování vína je vybavena antivibračním systémem a neonovým osvětlením. Je vysoká 1590, široká 596 a hluboká 612 mm, využitelný vnitřní objem je 330 litrů. Doporučená cena: 20.990 Kč.

 

Novinkou na českém trhu je vestavná vinotéka Whirlpool ARC 228. Vinotéka slouží k dlouhodobému uskladnění vína, její kapacita je 44 lahví, vnitřní objem 105 litrů a rozměry 687 x 560 x 555 mm (výška x šířka x hloubka). Externí rukojeť je v novém designovém provedení řady Essence. Po zabudování do linky je viditelný nerezový rám dveří se skleněnou výplní a UV filtrem. Spotřebič má vnitřní osvětlení, 4 dřevěné police, elektronické ovládání a digitální displej   s ukazatelem teploty, která se uvnitř dá nastavit od 6 do 18 °C (tedy v teplotě potřebné pro dokonalé skladování vína). Důležitá je rovněž příznivá spotřeba energie 0,9 kWh za 24 hodin a nízká hlučnost 39 dB. Doporučená cena: 37.990 Kč.

 

Jak skladujete doma bílé víno? Také jste podlehli trendům moderní doby a uvažujete o speciální domácí chladničce na víno?

 

Reklama