Další znamení čínského horoskopu je Ovce, nebo se také můžete setkat s označením Koza. Patří sem všichni ti, jež se narodili v letech 1955, 1967, 1979, 1991 či 2003. Lidé v tomto znamení jsou málokdy obdařeni silnou osobností. Potřebují být vedeni, motivováni, a hlavně dostatečně povzbuzováni. Bývají skvělí opatrovníci, zdravotní sestry, ale i velmi zruční a šikovní řemeslníci. Často mívají také umělecké nadání, nicméně nedokáží do svých výtvorů vložit nějakou inovaci.

Jde o velmi nekonfliktní lidi, kteří se jen zřídka nějaké hádky zúčastní. Velmi špatně snáší jakékoliv rozepře a ještě hůře se s nimi vyrovnávají. Jsou spíše těmi, kteří se snaží nějakou tu krizovou situaci řešit a najít východisko. Dáte-li si s nimi rande nebo prostě jen domluvíte schůzku, nijak nespěchejte, oni stejně neumí chodit včas. Jsou nedochvilní a také velmi nepraktičtí.

Vztahy s nimi jsou bezkonfliktní, nejlépe je jim ve společnosti Zajíce, se kterým vytvoří opravdu harmonický pár. S Vepřem budou dokonalý manželský pár, kde bude na denním pořádku vzájemná láska, tolerance a pochopení. Naopak s Buvolem si opravdu nemají co říct a vzájemně na sebe působí jako stejné póly magnetů.

V letošním roce je můžou překvapit nenadálé konflikty, kterým se jen tak vyhnout nepůjde a které je potřeba řešit s chladnou hlavou a hlavně selským rozumem. Pokud se to podaří, vzbudí ve svém okolí úctu.

Opice

Znamení čínského horoskopu, do nějž patří všichni lidé narození v letech 1956, 1968, 1980, 1992 a 2004. Jste-li zrozenec toho znamení, jste hlavně, a především velmi netrpěliví. Když si něco umanete, chcete to získat za každou cenu, ale hlavně hned, protože včera už bylo pozdě. Přes všechnu vaši přílišnou horlivost jste velmi učenliví. Býváte považováni za bezstarostné lidi, kteří mají skvělý smysl pro humor, díky němuž, jste vyhledávanými společníky. Občas se však lidé ve vaší společnosti necítí příliš příjemně. Dokážete skvěle prodat svou práci, rádi se chlubíte a ruku na srdce, už vám někdy někdo řekl, že jste falešní a pomlouvační? Jste dost často zaměřeni na sebe a ve vašem slovníku rozhodně nechybí slůvko “já”.

Vedle sebe potřebujete člověka, kvůli kterému budete mít potřebu se neustále zlepšovat a zdokonalovat. S  Krysou si velmi rozumíte a můžete spolu být i šťastní, budete však ve vztahu tím dominantnějším. S Drakem máte šanci vytvořit také sehraný pár, oproti tomu s Tygrem se neshodnete, neustále se haštěříte, protože oba toužíte po nadvládě ve vztahu.

Rok Psa by měl být pro Opice úspěšný hlavně po pracovní stránce. Musíte však zapomenout na sólo hru a stát se součástí týmu. Dařit by se vám mělo i v lásce. Že by se rýsoval nějaký nový romantický vztah na obzoru?

zdroj: mimo jiné také www.vestirna.com

 
Reklama