Netradičně v zelené

Královská modrá, béžová nebo světle růžová – to jsou barvy, které na princezně Kate vídáme poměrně často, ovšem brčálově zelená není zrovna obvyklou součástí jejího šatníku. V šatech této barvy nicméně v prosinci zavítala na předávání cen Earthshot, které se udělují za přínos v oblasti ekologie. Model se spadlými rameny byl od značky Solace London a princezna si ho v duchu udržitelnost pouze zapůjčila. Smaragdový náhrdelník ve stylu chokeru a ladící náušnice dříve patřily princezně Dianě.

639735e80cc73obrazek.png
Foto: Profimedia

Kostýmková královna

Přestože je Kate princeznou, v nošení kalhotových nebo sukňových kostýmků ji můžeme prohlásit za královnu. V jednom velmi povedeném od značky Alexander McQueen v barvě burgundy navštívila americkou laboratoř. Kalhoty s vysokým pasem a s nohavicemi do zvonu byly závanem retra, ale skvěle zvládnutým. Zajímavým prvkem pak byla sladce růžová halenka s mašličkou. Princezna outfit doplnila kaštanovými lodičkami a ikonickou kabelkou Chanel.

6397361a5a18bobrazek.png
Foto: Profimedia

Puntíkovaná elegance

Puntíky? Tak ty Kate rozhodně svědčí. Dokázala to už několikrát a výjimkou nebyly ani dostihy Royal Ascot pořádané v červnu pod záštitou britské královské rodiny. V bílých šatech s hnědými puntíky od Alessandry Rich vypadala navýsost elegantně. Klobouk s květinovými detaily byl od Sally-Ann Provan a Kate byla hned srovnávána s princeznou Dianou, která před lety v podobném puntíkovaném modelu také vyrazila na dostihy.

639736dedc12cobrazek.png
Foto: Profimedia

Vláda jedné barvy

Monochromatické looky, které se drží jedné barvy, jsou princezninou silnou stránkou. A následující outfit je skvělou podzimní i zimní inspirací. Na hnědé rolákové šaty, které měla doplněné páskem, oblékla dlouhý kabát a přidala k němu hnědé lodičky a malou kabelku. Prostřednictvím vlčího máku na klopě vzdala hold válečným veteránům.

6397370c278f0obrazek.png
Foto: Profimedia

Pravá dáma

V krémovém kostýmku, který sestával z kabátku a áčkové sukně, byla princezna zosobněním elegance. Tentokrát ji padnoucím modelem vybavila značka Self Portrait a Kate takto v dubnu vyrazila na návštěvu organizace, která se snaží zlepšovat zdravotní péči, která se dostává matkám.


63973747c51cfobrazek.png
Foto: Profimedia

V ležérním stylu

Vzory Kate zrovna moc nevyhledává, ale když si jednou za čas něco vzorovaného oblékne, stojí to za to. Královské turné po Karibiku se neslo v uvolněné atmosféře, a tak jsme mohli tehdy ještě vévodkyni vidět například v pestrobarevných proužkovaných šatech ve stylu padesátých let z butiku Willow Hilson Vintage.


639737838ac52obrazek.png
Foto: Profimedia

Blýštivý smaragd královské rodiny

Při návštěvě Jamajky se hodila i do gala, respektive na sebe hodila smaragdové třpytivé šaty Jenny Packham s širokou áčkovou sukní a doplnila je smaragdovými šperky vypůjčenými od zemřelé královny Alžběty II.

639737b15da2bobrazek.png
Foto: Profimedia

Zdroje: autorka článku, Profimedia, Elle, Vogue, Town and Country, Hello Magazine

Čtěte také: