duovize

Péče o zrak a zdraví očí je pro nás zajímavým tématem, ke kterému se často vracíme.  Připravujeme pro vás seriál zajímavých odborných článků, kde se seznámíte s možností řešení vašeho problému. Dáme vám také návod jako se orientovat v různých postupech, metodách a v neposlední řadě v nitroočních čočkách, které vám nabízí oční kliniky – jaké jsou možnosti, co vám „náhradní“ čočky přinesou a na co si dát pozor.   Možná řada z vás má problém s dioptriemi. Nechcete nosit brýle a kontaktní čočky jsou problém. Ale k  tomu, jít na operaci, ještě stále sbíráte odvahu. Přineseme vám rozhovor s odborníky, takže se můžete zeptat, na co budete chtít.  Problém s očima – třeba zrovna šedý zákal, možná také řeší  vaši rodiče nebo jiní blízcí. I pro ně dostanete odpověď či návod. Z našich zkušeností víme, že se na vás, naše čtenářky, obrací často vaši rodiče či blízcí s žádostí o radu či pomoc. Možná právě v oblasti očí ji budete již brzy umět dát.

Dnešní moderní doba přináší neustálé novinky. Medicína a možnosti léčby jdou stále mílovými kroky kupředu. Laik často ani nemůže postřehnout a pojmout všechny novinky a tak mu často unikne, že léčba jeho problému, která se před pár lety zdála složitá, najednou dnes nabízí jednoduché řešení. A o tom bude náš speciál péče o oči, na který se můžete těšit.

Speciál bude odborně zaštítěn očními klinikami Duovize www.duovize.cz a Neovize www.neovize.cz , které patří mezi českou špičku v odborné péči o nemocný zrak.

duovize

Na léto také pro vás plánujeme on-line reportáž z operace šedého zákalu, představíme vám třicetiletou maminku dvou malých dětí, jejíž manžel (38let) onemocněl šedým zákalem. Onemocnění nepříjemně ovlivňuje celou rodinu a již se všichni těší, až zase bude tatínek zdráv a uvidí na svět tak, jak ve svém věku přirozeně má – jasně a barevně.

Pokud vy nebo  někdo z vašich blízkých  touto nemocí trpí, může být pro vás příběh mladého muže inspirativní – probereme nejen samotnou operaci, ale také jaké má nemocný člověk možnosti při výběru očních čoček, které mu lékaři do oka implantují, provedeme vás celým procesem vstupních vyšetření a také budeme našeho pacienta sledovat až 3 měsíce po operaci.tak abyste měli obrázek pocitů a přínosů celý.

Speciál začne během jednoho týdne! Pokud chcete, připravte si otázky pro odborníky, výzvu k rozhovoru uveřejníme brzy! Sledujte naše vydání a rubriku Zdraví, kde najdete všechny článku seriálu.

Reklama