Včera se pod článkem v této rubrice objevil zajímavý dotaz o radu. Čtenářka Julinka, které je přes třicet, se má setkat s osmnáctiletým „mlaďochem“ a řeší, jestli do toho jít. Zatím se jí dostalo jen poskrovnu odpovědí od ostatních diskutujících, které převážně zněly „ano“. Protože se nám v redakci toto téma zdálo zajímavé, rozhodli jsme se ho vypíchnout a věnovat mu dnešní článek v rubrice Láska je láska.

Co vede mladého muže k tomu, aby si hledal starší partnerku, tedy hlavně pokud se jedná o sex, to asi ani nemá cenu rozebírat. Kdo by nechtěl v tomhle věku sbírat zkušenosti? :-) Ale zajímavé je podívat se na celou situaci z pohledu ženy.

Pro mnohé z nás je dost nepředstavitelné hupsnout do postele s vrstevníkem svých dětí. Ale i z mého okolí znám docela dost případů, kdy to klape i ve svazcích, kde muž je o patnáct let mladší než jeho partnerka… Pořídit si zajíčka, nebo ne? Toť otázka. Na jedné straně je tu touha po „mladém mase“ ;-) a lákavém dobrodružství, na druhé obava z toho, že ublížíte křehké duši mladíka nebo naopak, že se před mlaďochem ztrapníte svým ne zas tak moc zachovalým tělem.

Jaké jsou vaše názory a zkušenosti se zajíčky? :-) Podělte se o ně nejen s Julinkou, ale i s ostatními návštěvnicemi webu, tady žádná tabu neexistují. :-)