První kapesní hodinky vznikly okolo roku 1500 a od té doby prošly pořádnou proměnou. Byly a stále jsou doplňkem, který by měl vlastnit každý muž i každá žena. Zapomeňte na chytré telefony, zapomeňte na výmluvy, že se na čas můžete podívat prakticky, zapomeňte na fámu, že nosit hodinky je out. Hodinky jsou super trendy a neměly by na ruce chybět nikomu. Hodí se na každou příležitost (tedy pokud si nevezmete sportestry k večerním šatům), jsou elegantní, šik, sluší pánskému obleku i celodenimovému outfitu. Hodí se na kluka se skateboardem v ruce, vysokoškolačku, manažerku nebo právníka. Zkrátka a dobře, hodí se i k vám.

komono2390.jpg

Komono, 2390 Kč

K8Y236C1.jpg

Calvin Klein, 5850 Kč

nixon2490.jpg

Nixon, 2490 Kč

Připojte se do soutěže!

Tentokrát pro vás máme ve Věrnostním klubu soutěž o luxusní dámské hodinky Calvin Klein v hodnotě 5 330 Kč! Držíme vám place!

CALVIN KLEIN Minimal 

2.jpg
Revidovaná klasika. CALVIN KLEIN Minimal. Klasický design se setkává se současným stylem oblíbených hodinek, které byly původně inspirovány vintage hodinami. Ikonický unisex styl nabízí čistý ciferník pro skvělou kontrolu času ve třech variantách - stříbrný, tmavě šedý a černý. Umírněné a sofistikované, hodinky CALVIN KLEIN jsou k dostání ve třech chromatických provedeních – nerezová ocel, PVD žluté zlato, PVD růžové pozlacení. Každá verze je nabízena také s milánským tahem pro naprosté pohodlí. Hodinky si zachovávají původní elegantní a jednoduché linie a jsou nyní dostupné ve čtyřech velikostech. Nový tah je také vylepšen představením extra velké velikosti jako výraz sebevědomí v kontrastu s minimalistickým designem hodinek.

Soutěž končí 7. 10. ve 12 hodin.