Opalování je i přes některá zdravotní rizika stále v módě.
Všichni toužíme po hnědavém odstínu kůže, který je ztělesněním zdraví, krásy a úspěchu. Ne každý z nás však měl to štěstí a narodil se s pletí, která se snadno a rychle opaluje.
Pokud patříte mezi ty méně vyvolené, nezoufejte, máme řešení.
Zkuste použít Panthenol sun mléko na opalování SPF 8 SUPERBRONZE  s biourychlovačem opálení od firmy ALTERMED.

Ochrana kůže kvalitní sluneční kosmetikou je již naprostou samozřejmostí. Problémem však je, jak se vyznat ve všech těch značkách a zkratkách. Pokud si tedy chcete dobře vybrat, berte jen kvalitu s přihlédnutím k vašemu fototypu a době, kterou chcete na slunci strávit.

UVA a UVB jsou složky slunečního záření. Pečlivě si všímejte, zda má vaše kosmetika UV filtr, který vás bude před tímto škodlivým zářením chránit. Dále je podstatné tzv. SPF – tedy ochranný sluneční faktor. Čím je SPF vyšší, tím delší dobu na slunci můžete strávit. Faktor je důležitý i pro výběr opalovací kosmetiky podle typu kůže. Čím hůře se opalujete, tím vyšší faktor musíte volit.
Kvalitní kosmetika však má i další komponenty. Panthenol SUN mléko na opalování s SPF 8 SUPERBRONZE obsahuje přírodní urychlovač opálení PHOTOTAN Ň, D-Panthenol a ochranný komplex proti působení škodlivin v ovzduší. Opalovací mléko chrání kůži před působením UVA i UVB záření při opalování. PHOTOTAN Ň má za úkol urychlit proces zhnědnutí pokožky stimulací tvorby melaninu (kožní pigment) jako přirozené ochranné bariéry proti záření a současně působí proti volným radikálům. D-Panthenol a další složky účinkují i po skončení pobytu na slunci, dodávají kůži ztracenou vlhkost, obnovují její elastičnost a ochraňují membrány buněk před oxidací a poškozením volnými radikály.

Se sluneční kosmetikou od firmy Altermed budete zaručeně spokojeni. Nejen, že vaši kůži výborně ochrání, ale dojdete ke kýženému cíli v daleko kratší době než s jinými přípravky.

VÝROBKY ŽÁDEJTE VE SVÉ LÉKARNĚ

Více se dozvíte na http://www.altermed.cz

 

Od 19.5. do 25.5. probíhá ZDE soutěž o 15 balíčků opalovací kostetiky firmy Altermed