Těšíte se, až bude krásné teplo, sluníčko bude svítit a sundáme vrstvy oblečení? Plánujete, jak vyrazíte někam do tepla a budete si celé dny užívat se svou rodinou na břehu moře? Budete relaxovat na lehátku, děti budou dovádět ve vlnách a v písku... to je obrázek dokonalé dovolené.

Proto, aby vaše dovolená a pobyt na sluníčku byl naprosto bez chyby, nezapomínejte na ochranu pokožky. Obzvlášť pokožka dětí je velmi jemná a citlivá, náchylná k rychlému spálení. Bohužel popáleniny od sluníčka nejsou jediným rizikem slunečního záření. Pokud si pokožku nechráníte oděvem nebo kvalitními opalovacími přípravky, může se vám na pokožce vytvořit zhoubný melanom, tedy rakovina kůže. Je prokázáno, že sluneční záření má vliv na její vznik.

Ambre Solaire

Čím si tedy pokožku chránit? Spolehněte se na kvalitní a prověřené opalovací přípravky Ambre Solaire od Garnier, které vám chceme doporučit! Věděli jste, že opalovací přípravky Ambre Solaire si drží průkopnickou pozici na poli ochrany před sluníčkem pro celou rodinu už 75 let?

Během této doby se podařilo vytvořit přípravky pro skutečně celou rodinu. Výzkumníci vyvíjejí produkty, které jsou vysoce inovativní a příjemně se používají, posouvají hranice toho, co je v oblasti solární ochrany možné: oleje, mléka, přípravky pro děti.

V první řadě myslete na pokožku těch nejmenších!

Děti i při pobytu na slunci nevydrží sedět na jednom místě a jsou neustále v pohybu. Rodiče jsou proto nuceni neustále opakovat aplikaci ochranného opalovacího přípravku. Ochraně dětské pleti před sluncem je třeba věnovat zvlášť velkou pozornost. Citlivá dětská pokožka si totiž každé spálení pamatuje po celý život!

V prvních letech života je dětská kůže tenká, jemná a nezralá. Nemá dostatečně vyvinuté všechny ochranné funkce a proto je o mnoho zranitelnější než kůže dospělého. Právě opakované spálení kůže v dětském věku bývají nejvážnějšími spouštěči pozdějších závažných kožních onemocnění.

Jaké nové přípravky letos Garnier Ambre Solaire připravil pro ochranu pokožky dětí?

Je to novinka RESISTO

Ambre Solaire

Nekompromisní ochrana pro děti pro pobyt na slunci
2x vodě odolnější
2x odolnější proti písku
Posílená účinnost s novým Mexoplex filtračním systémem

Dětská ochrana na slunci odolnější než kdy předtím:
2x vodě odolnější, pro 2x větší zábavu ve vodě pro nejmenší a 2x více klidu pro rodiče.

 • Inovace: posílená ochrana proti UVA a UVB záření díky novému patentovanému fotostabilnímu filtračnímu systému Mexoplex®.
 • Poskytuje účinnou ochranu citlivé dětské pokožky proti spálení a dlouhodobému poškození kůže.
 • Jeho hydratační složení je hypoalergenní, bez parabenů a bez parfemace.
 • Obohacený o rostlinný vosk, je odolný vůči písku a 2krát voděodolnější *.
 • Testováno pod pediatrickou kontrolou.

Z řady přípravků si ale můžeme vybrat i my a chránit tak svou pokožku před spálením. Co vám vyhovuje více - olej, mléko? Přípravek, který se roztírá nebo ve spreji? Stačí si vybrat z aktuální nabídky, jaké sou další novinky:

Ambre Solaire

Opalovací ochranný olej, patří mezi vaše oblíbené?

Garnier se vrací zpátky ke kultovním produktům a přidává jim silnější schopnost ochrany: opalovací oleje o síle OF 15 a OF 10, a novinka pro rok 2011 je opalovací olej s OF 30.

Olej s ochranným faktorem 30 od GARNIER ocení ti, kdo mají rádi přípravky pro viditelně rychlejší opálení.Složení je obohacené o bambucké máslo, vyživuje pokožku a dodává nádherně zlatavý efekt nyní ještě déle. Je vysoce odolný a chrání před UVA/UVB paprsky.

Jejich inovativní složení je patentované. Exkluzivní fotostabilní systém filtrů Mexoryl™ XL chrání před poškozením způsobovaným sluncem a preventivně působí proti předčasnému stárnutí pleti. Oleje jsou obohacené o vitamin E, který působí antioxidačně. Jsou také voděodolné.

Příznivci opalování tradiční opalovací oleje milují - ty jsou teď obohacené o bambucké máslo, které dodává pleti nesrovnatelnou zářivost a hebkost.

Jakou zvolit péči pro pokožku po opalování?

Ambre Solaire

Pokožka, i když je chráněna, je namáhána sluncem a potřebuje kvalitní zklidňující péči. Mnozí z vás si oblíbili chladivé mléko po opalování, tradičně v modrém obalu. Letošní novinkou je Zklidňující a hydratační mléko po opalování s inovovaným složením s aloe vera: vyživuje a zklidňuje pokožku po slunění, hydratuje ji po dobu 24 hodin.

Letošní nabídka - celkový přehled, z čeho si můžete vybrat

Ambre Solaire

 • Opalovací mléka: 10, 20, 30
 • Opalovací mléko UV sensitive 50+
 • Opalovací přípravky pro děti: mléko 50+, sprej 50, sprej 30
 • Opalovací olej 2, 10, 15, 30
 • Opalovací mléka Light & Silky 15, 20, 30
 • Přípravky po opalování: mléko & sprej

Garnier je jediná značka opalovací kosmetiky, která podporuje ECL (Asociaci evropských lig proti rakovině), v boji proti rakovině kůže.

Reklama