5b0d5f4c63ed4obrazek.jpg5b0d5ffc7cf81obrazek.jpgK celodenní ochraně slouží opalovací krémy Nu Skin Sunright SPF 35 nebo SPF 50 a doplňuje je balzám na rty - Nu Skin Sunright Lip Balm s faktorem 15, který je dokáže udržet i v náročných horkých dnech hydratované a dodává jim hladkost. Má příjemnou vanilkovou příchuť a chrání před viditelnými známkami stárnutí.

S přídavkem mořských řas5b0d5fc7d1527obrazek.jpg

Opalovací krémy Nu Skin Sun Right s vysokým faktorem ochrání vaše tělo proti UVA i UVB záření. Svým speciálním složením kůži nejen chrání, ale zároveň ji i vyživují, což je v náročném letním období více než žádoucí.  Obsahují například výtažek z mochyně hranaté (Physalis angulata), aloe vera, dále pak bisabolol a panthenol, které pokožku vystavenou slunečním paprskům zvláčňují a uklidňují pleť. Navíc obsahují látky bránící ubývání kolagenu a elastinu v pokožce, čímž ji udržuje hebkou, vláčnou a mladistvou.

Dodržujte všechny pravidla

Opalovací krémy nanášejte rovnoměrně a v hojném množství na nechráněné části pokožky, a to dostatečně dlouho před tím, než vyjdete na slunce nebo se jdete koupat. Ačkoli jsou krémy voděodolné, doporučuje se se opakovaně nanášet, například při silném pocení, častém koupání nebo vysoušení pokožky ručníkem.

Informaci naleznete, stejně jako vše o produktech sluneční péče Nu Skin, na stránkách www.nuskin.com/cz a https://www.facebook.com/NuSkinCzechRepublic/.