„Sex - největší legrace bez smíchu,“ řekl Woody Allen. A měl pravdu. Sex by měl být v první řadě zábavou a ne povinností, jak se občas vnímá. To se pak není čemu divit, že intimita se vytrácí a páry sklouznou do nudného stereotypu. Vezměte tedy otěže pevně do svých rukou a dejte milostnému vztahu nový, sakra žhavý náboj. Užijte si divokou jízdu plnou orgasmů.

  • Ahoj, jsem Krystal, holka ze sprostýho filmu

Růžový slon
Paruka Mia, www.ruzovyslon.cz, 1199 Kč

Jíst celý život špagety nejde, časem se jich přejíte. Chce to občas proložit šťavnatým steakem. Hodná ženuška, co všechno zvládá, je pro manžela pomyslným drahokamem, ale není na škodu mu ukázat, že i v té dřímá mrška. Nebo ještě lépe, pořádná mrcha, která ví, co chce. Pro tyto účely vám poslouží obyčejná paruka. Pokud jste blondýna, zvolte černé vlasy, ať je to razantní změna. Oblékněte se do něčeho, co normálně nenosíte, a počkejte si na něj doma. Uvidíte, že až ho přejde prvotní šok, hned se na vás vrhne. Ovšem vy buďte ta, která diktuje pravidla. Napínejte ho a nic mu nedejte zadarmo. Uvidíte, že na tuto noc jen tak nezapomenete a sousedé jistě také ne.   


  • Udělej mě teď hned! Že jsme v práci? Nevadí!

www.intimity.cz

Vibrátor pro páry We Vibe 4+ s dálkovým ovládáním, www.intimity.cz, 2990 Kč

Že je to moc sprosté? Ano, to je a právě v tom tkví kouzlo. Váš partner by od vás nic takového nečekal, proto mu dejte to, po čem touží. Pro divoké, vášnivé a nepředvídatelné ženské, které když něco chtějí, umí si o to říct. Vibrátor We Vibe 4+ s dálkovým ovládáním je nejúspěšnější erotická hračka pro páry. Ještě aby ne, když pomocí mobilní aplikace můžete vibrátor ovládat dokonce i z druhého konce světa. Váš partner tuto hračku rozhodně ocení a vy mnohem více. Nyní už můžete být ve spojení, i když spolu nebudete.   

Nenechte si ujít:

Erotická houpačka
JOYdivision - erotická houpačka vario, www.evibrator.cz, 3490 Kč

Erotická houpačka je tím pravým, co rozhodně vyžene nudu z vaší ložnice. Díky této hračičce si můžete dopřávat sex pokaždé jinak, což po pár letech stereotypu ocení každý. Velkou výhodou je to, že se u toho nepředřete jako při klasickém divočení. Je skladná, takže ji můžete mít složenou ve skříni a když to na vás přijde, jednoduše zavěsíte a jedete. Až ráno půjdete se slastným úsměvem do práce, jistě si na nás vzpomenete a budete nám v duchu děkovat. Rádo se stalo.  

Čtěte také: