A onen titulek nám čtenářka s nickem Onohlo potvrzuje i ve svém příspěvku. Klikněte a přečtěte si o jednom hlasitém šustění.

Pěkný den milé ženy-in,
já jsem od malinka byla pěkný strašpytel. Bála jsem se úplně všeho a úplně všude. Stačilo, když jsem šla potmě od mé kamarádky, která bydlela cca 200 metrů od nás a za každým rohem jsem něco nebo někoho viděla.
Ale jedné podzimní noci se mi stalo něco strašného. Měla jsem tehdy pokoj dole v baráku a ostatní spaly nahoře v patře. K mému pokoji patřil balkón a z něho vedly schody na zahradu. Už jsem ležela v posteli, kterou jsem měla pod oknem. Bylo něco před půlnocí a já z ničeho nic uslyšela hlasité šustění, jako kdyby někdo proběhl keřem. Následoval šílený vřískot a pak už jsem jen slyšela, jak někdo běží po schodech k mému oknu. V tu chvíli jsem celá ztuhla a asi tak minutu (možná déle) jsem se nemohla ani pohnout. Pak jsem přeci jen vstala a koukla z okna. Byla tam naše kočka a v tom mi začalo všechno docházet. Ten zvuk křoví byl zvuk spadaného listí, ve kterém sousedův kocour prohnal naší kočku. No a to potom vysvětluje i ten řev a běh po schodech.

Doufám, že ten pocit už nikdy nezažiji.

Onohlo

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

_____________________________

Úsměvný příběh s dobrým koncem. Navíc jste překonala sama sebe, když jste přece jen vstala a šla jste se z toho okna podívat. Zas až takový strašpytel nejste :)
Děkuji za příspěvek, a přeji dny (a noci) beze strachu
Saša

Tématem dnešního vydání je: Strach a jak ho překonat. Máte bobříka odvahy?

  • Bály jste se něčeho tak, že vám až zdřevěněly nohy?
  • Jak překonáváte strach?
  • Napište historky, ať už současné, nebo z dětství
  • Napište i historky vašich dětí
  • Je pravdivé pořekadlo, že „Strach má velké oči“?
  • Uznáváte pořekadlo druhé: Když máš z něčeho strach, jdi a sáhni si na to!
  • Strach i odvaha mohou mít mnoho podob

Sáhněte si na dno své odvahy a napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky

Jednu ze čtenářek odměním čerstvě praženou kávou Arabica (aby ji dala sílu bdít po celou noc) a zmatňujícím tónovacím make-upem od firmy Garnier  (aby nebyla bledá jako hrabě Drácula)

darecekk

Reklama