placlaclanek.jpg

Slovo Shamballa (čteme šambala) je slovo ze sanskrtu, které znamená „místo míru“ nebo „místo ticha“. Označuje mýtický ráj, o němž se mluví již ve starověkých textech. Podle legend v tomto ráji mohou žít pouze lidé s čistým srdcem, již dosáhli osvícení. V Shamballu věří zejména tibetští buddhisté, ovšem jejich učení se šíří celým světem. I mnozí západní lidé mu propadli a popisují, jak jim změnilo život.

Shamballa je učení pro duchovně zaměřené
Učení Shamballa 1024 vás propojí s vaší podstatou, s vaší duší. Bude vaším duchovním průvodcem, pomůže vám otevřít se a probudí ve vás vlastní intuici. Z dlouhodobého hlediska jde o cestu ke klidnému, vědomému a šťastnému životu. Prostě a jednoduše jde o životní styl.

Ne každý člověk je duchovně zaměřený, ne každému jsou myšlenky učení Shamballa sympatické. A to je naprosto v pořádku. My se společně podíváme na to, kde vlastně hledat informace, pokud patříte k lidem, které duchovno zajímá. Kdo vám poskytne zasvěcení do energie Shamballa?

Online kurz Shamballa 1024
Co je to Shamballa a v co věří lidé, kteří toto učení vyznávají, se samozřejmě dočtete na různých webových stránkách na internetu. Mnohem praktičtější však je, když vám někdo informace poskytne komplexně a strukturovaně. Právě o to se snaží online kurz Shamballa 1024. Určený je jak pro naprosté začátečníky, tak pro ty, kteří s učením mají již nějaké zkušenosti.

Celý kurz je vlastně systémem duchovního růstu, cesty k pochopení, štěstí, harmonii a vědění. Jde o osvědčený systém, roku 2003 ho vytvořila spirituální učitelka June Stephansen a díky němu už pomohla stovkám tisíc lidí po celém světě.
Nemějte ale strach, nemusíte se trápit s angličtinou. Existuje i česká verze Šambala 1024, kterou připravil Martin Ospalík. Sám si kurz prošel a změnil mu život natolik, že se rozhodl jeho myšlenky dále šířit. Připravil tedy videokurz, v němž se naučíte, co byste měli znát a dělat, abyste změnili svůj život k lepšímu.

Martin učí Shamballu od roku 2010 a na trhu rozhodně není sám. To, že k němu míří lidé, kteří už absolvovali kurz jinde a nebyli spokojení, je však důkazem o kvalitě jeho kurzu. Klienti k němu často přichází s tím, že sice Shamballu získali jinde, ale pořád jim do jejich mozaiky poznání ještě něco chybí.

S kvalitními studijními materiály to půjde samo
V kurzu Shamballa 1024 získáte přístup k videím, ale také skriptům a e-bookům. Martin Ospalík vám dá k dispozici všechny materiály, které postupně tvoří již od roku 2010. Celou tu dobu je aktualizuje a rozšiřuje na základě častých dotazů, takže lze říci, že dnes jsou vyladěné už k dokonalosti.

Kurz vás naučí například:

  • jak dávat energii sobě i druhým,
  • jak se na sebe, svět a své místo v něm dívat vědomě,
  • jak nastavit průběh dne, pohovoru či zkoušky,
  • jak se vyléčit z prožitých traumat,
  • jak si zlepšit náladu,
  • jak si k sobě přitáhnout, po čem toužíte,
  • jak rozvíjet intuici a léčitelské schopnosti
  • a mnoho dalšího.

Ať už jste v duchovních technikách jako ryba ve vodě, nebo s nimi nemáte naprosto žádné zkušenosti, Shamballa 1024 je určená pro kohokoliv. Kdo do ní dostatečně pronikne, ten její učení může začít předávat dál. Součástí kurzu je i výuková část pro budoucí učitele a lektory - což ocení zejména maséři, terapeuti, koučové a mentoři, kteří by chtěli nové poznatky zařadit do jejich praxe s klienty.

Samozřejmě je součástí kurzu i tzv. zasvěcení, tedy aktivace čaker pro schopnost přijímat energii kolem nás. Lektor tímto procesem studenty provádí dálkovým procesem, takže si může každý energii v klidu procítit a užít v pohodlí domova bez nutnosti kamkoli cestovat.

Reklama