Útulek Dogpoint se nachází v Horních Měcholupech (Praha 15) a pomáhá opuštěným a týraným pejskům nejen nacházet domov, ale také je na tento „nový“ život připravit. Útulek těmto psům poskytne dočasný azyl, zahrne je svou péčí a pomůže jim s resocializací a přípravou na začlenění do nových rodin.
5d3991fa35897obrazek.png

Jak pomoci?

  • adopce

Největší radost útulku a pejskům uděláte, když se stanete jejich rodiči. Můžete si dokonce vybrat mezi štěňátky, dospělými psi, anebo můžete pomoct seniorům. S těmi utrápenými bude víc starostí, protože se někdy dost bojí, ale vrátí vám to neuvěřitelnou dávkou lásky a vděčnosti. 

K adopci budete potřebovat:

- být starší 18 let (občanský průkaz s sebou)
- být občanem České nebo Slovenské republiky
- adopční poplatek (700,- dospělý pes, 1.000,- štěně)
- obojek, vodítko, přepravní box
- souhlas s budoucí kastrací (neplatí pro nalezence)

  • virutální adpoce

Milujete psy, ale nemáte dostatek času nebo je někdo z rodiny alergický? Dobrý pocit můžete mít i z virtuální adopce. Tihle pejsci jsou totiž dlouhodobě nemocní nebo problémoví a hůře se jim hledá nový domov. Pomocí virtuální adopce můžete přispět na krmivo, léky či rehabilitace.

Virtuálně nyní můžete adpotovat například:

5d39918c15bcdobrazek.png

  • venčení

Útulku pomůže třeba i to, že pejsky přijdete vyvenčit. Musíte však dodržovat určitá pravidla a předem si vyslechnout, jaká je charakteristika daného pejska. S sebou si můžete vzít i svého pejska a třeba zjistíte, že jste mu našli kamaráda na celý život. 

  • charita

Mimo jiné můžete přispět formou zakoupení různých věcí z charitativního e-shopu, posláním DMS nebo materiálními dary, které můžete pořídit i zde. Zároveň se můžete stát dobrovolníky či vybírat peníze do sbírkové kasičky.

VÝZVA PRO ČTENÁŘKY

I my jsme se rozhodly přispět na útulek Dogpoint, půjdete do toho s námi? Pokud ano, přispívejte na útulek jakoukoliv formou, kterou jsme popsaly výše a zároveň nám na mail redakce@zena-in.cz pište příběhy o vašich psích mazlíčcích. Nejlepší tři odměníme balíčkem kosmetiky.

Čtěte také:

Reklama