Oblíbená soutěž X Factor chystá podle Soukupa překvapení. V kuloárech se navíc mluví o jeho tajném spolčení s Osvaldovou proti Jandovi a jeho svěřencům.

Finálovou dvanáctku interpretů pěvecké soutěže X Factor opustila první skupina, romské trio Romantic, přesně tak, jak předpovídali bookmakeři sázkových kanceláří.

Od neděle tak soutěž X Factor bude každý týden ztrácet nejslabšího finalistu, až 1. června zůstane jediný interpret nebo vokální skupina, tedy první český absolutní vítěz. V posledních třech kolech pak odpadne souboj Kdo s koho, kdy se utkají pozdě večer dva soutěžící s nejnižším počtem hlasů a o jejich budoucnosti rozhodne trojice Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup a Petr Janda. V posledních třech kolech o odpadlíkovi už opět rozhodnou svým hlasováním pouze diváci.

Tentokrát dal skupině Romantic palec dolů Ondřej Soukup, když jí upřel „charisma a schopnost posluchače zaujmout svou energií."Porotci soutěže

Lidi, kteří se dostali do finále, jsou v tomto případě strašně dobří. Jak jsem si prošel i těmi jinými soutěžemi, tak myslím, že tohle tady ještě nebylo," řekl Korzu Ondřej Soukup a upozornil tak, že nejen jeho juniorská kategorie vypadá zajímavě. Také kategorie 25+, kterou má na starosti jeho žena Gábina, a vokální skupiny pod patronací šéfa Olympicu Petra Jandy nabízejí mimořádně kvalitní interprety. Jsem si jistý, že opravdový boj je ještě před námi," dodal.

Zvítězí veselí Brňáci?
Podle sázkařů jsou favority mladý zpěvák David Gránský a přímo neuvěřitelná šestice brněnských herců All X, ale porota obdivuje i největší hlas soutěže", kterým disponuje Pavlína Ďuriačová. Té ovšem sázkové kurzy nijak nepřejí. 

První finálový večer měl speciálního hosta, vítěze druhé série britského X Factoru z roku 2005, Shayna Warda. Nejvíce podle všeho zaujalo jeho vystoupení s celkem tuctovou písní porotkyni Gábinu Osvaldovou, ale jinak moc velkým vzorem pro finalisty nebyl. Tuto neděli zazní čokoládové" písně Stevieho Wondera či Tiny Turnerové, třetí finálový večer X Factoru pak bude věnován popcornu, tedy písním z filmů a seriálů.

Sledujete X Factor? Líbí se vám víc než Superstar? Koho tipujete jako vítěze?

Reklama