Finalista X Factoru, zpěvák Ondřej Ruml, chodí stále s hlavou v oblacích. Jak o sobě tvrdí, je nenapravitelný romantik a děkuje Štěstěně, že má vztah, který mu mnozí závidí. Už tři roky mu stojí po boku devatenáctiletá slečna Radka a za nic na světě by ji nevyměnil.

I když má práce nad hlavu a o kšefty zatím nemá nouzi, vždycky si udělá pro svou přítelkyni čas. "Po třech letech známosti je to stále láska jako trám," prozradil Korzu Ondřej. Má navíc kliku v tom, že přítelkyně na jeho úspěchy nežárlí, ale v jeho pěvecké činnosti ho naopak podporuje.

"Když to jde, jezdíme na koncerty spolu, já jsem na pódiu, ona mezi diváky a vždycky alespoň jednu písničku zpívám jen pro ni," zasněně dodal zpěvák. Ruml se příští týden premiérově představí v Hošticích na akci Stodola Michala Tučného. "Radka samozřejmě pojede se mnou. Navíc mi pomohla i s výběrem tří písniček z repertoáru Michala Tučného, které zde zazpívám.
 
Jedna bude Snídaně v trávě, druhá song Biblickou krajinou a název té třetí si nechám pro sebe. Bude to takové malé překvapení pro diváky," dodal Ondřej Ruml.

Současně přiznal, že country je pro něj nádhernou vzpomínkou na dětství, kdy s tátou jezdili na vandry a "bušili spolu do kytar". "Jako malý kluk jsem měl první hudební nástroj banjo a občas vystupuji i s bluegrassovou kapelou Modrotisk, takže se trampské muzice rozhodně nevyhýbám," vysvětlil Ondřej Ruml.
Reklama