Po svém otci Radoslavu Brzobohatém zdědil obrovské charisma. A také přízeň žen všech možných věkových kategorií. Je úspěšným muzikantem, který za svoji desku Identity přebral Zlatou desku, coby herec si podmaňoval fanynky prostřednictvím seriálu Gympl s (r)učením omezeným, randí s nejkrásnější ženou světa a sám k světu vypadá.

Zdá se, že Ondřej Brzobohatý si užívá nejlepší období svého života a podle hesla, které razí, ho jen tak něco nezastaví. Co od něj tedy můžeme čekat v tomto roce?

Ahoj Ondro, jak se máš v novém roce? Vykročil jsi pravou nohou?
Mám se hezky, děkuji za optání. Pravou nohou se snažím vykročit každý den, ne jen v Novém roce.

Nedávno ses vrátil z Ameriky, byl jsi tam pracovně, nebo za zábavou?
Byl jsem v Los Angeles a spíš jsem si to tam byl tak trochu omrknout a nechal jsem si vše od Taťánky ukázat, jelikož tam nějakou dobu žila. To město je moc fajn. Líbilo se mi tam.

werfwe sdfsd

V loňském roce jsi vydal album Identity, za které jsi dostal Zlatou desku. Čekal jsi to v dnešní době, která prodeji desek zrovna nepřeje?
Nečekal jsem až takový úspěch, ale přiznám se, že jsem si v duchu přál, ať má album pozitivní ohlas. To, že dosáhlo na zlato, je krásný. Motivuje mě to psát dál.

S albem jsi odjel jedno turné, nyní se chystáš na další. Co chystáš pro fanoušky tentokrát?
Vlastně je to už v pořadí třetí část turné k albu Identity. Jezdíme hrát, jelikož je o vystoupení zájem a jsou všechna vyprodaná. Lidé se při koncertech zaposlouchávají do textů anebo pokyvují hlavou do rytmu. Je to paráda. Mám obrovskou radost, že rozdávám radost.

asdadf

Zamíříš i na udílení hudebních cen Žebřík v Plzni. Předvedeš stejnou show jako na turné, nebo bude speciální?
Zahrajeme rozhodně písně z alba tak, jak je hrajeme na koncertech, ale možná bych nějaký malý bonus vymyslet mohl. Ještě ale nevím jaký.

Na Žebříku máš i nominaci v kategorii Zpěvák roku. Jak vidíš své šance vedle Michala Hrůzy, Tomáše Kluse, Vojty Dyka a Davida Kollera?
Vůbec nemám ponětí, jak to může dopadnout, ale společnost je to příjemná.

 

Jaké novinky ohledně hudby chystáš v tomto roce?
V tomto roce mě čeká spoustu filmové hudby. To znamená psaní kuliček neboli not a dlouhé hodiny strávené ve studiu. Ale to je to, co mě na hudbě baví. Nimrat se v ní, jak to jen jde. A když potom velký orchestr zahraje live to, co mi do té doby znělo jen v hlavě, je to orgasmus.

Bylo mi prozrazeno, že se objevíš i ve filmu. Můžeš sdělit víc?
Ano. Zahrál jsem si takovou odlehčenou postavu režimního zpěváka ve filmu Krycí jméno Holec. Pro film jsem zároveň složil i několik písní, které má postava interpretuje. Příjemná práce.

Jako herce tě lidé začali vnímat především díky roli v seriálu Gympl. Jak to cítíš ty, připadáš si víc herec, nebo muzikant?
Vždy budu víc muzikant. Herectví je přidružená zábava, hudba je mantra.

Chybí ti hudba, když natáčíš, a naopak?
Nechybí mi nikdy. Pořád mi v hlavě něco hraje.

a\sdcsfc

Na poli hudebním i hereckém se ti daří a podle dostupných informací i na tom vztahovém. Jsi tedy stoprocentně šťastný, nebo ti ke štěstí ještě něco chybí?
Jsem šťastný člověk. Razím totiž heslo, že pokud chcete být šťastní, tak zkrátka buďte.

Fanynky tě určitě nenechají v klidu. Jak Táňa zvládá jejich „nájezdy“? Má taky ctitele, které musíš odhánět?
Tohle je chiméra. Moje fanynky mají Taťánu velice rády, samy mi to říkají. A tak rozhodně o žádných nájezdech nemůže být řeč. A myslím, že u Taťány je to zrcadlově podobné. Lidé nás velmi kladně vnímají jako pár. Je to zřejmé z reakcí, které nám říkají třeba jen tak na ulici, když nás náhodou potkají a mají potřebu k nám promluvit. Je to milé.

|Adxasd

V rozhovorech Táňu vychvaluješ, jak je všestranná, talentovaná a vtipná. Má vůbec nějaké chyby? :)
Samozřejmě že ne. Všechny mé chvály a postoje jsou založeny na prostoprosté pravdě.

Dal jsi jí jako dárek harfu, na kterou se učí. Jak jí to jde?
To je omyl. Já jí jako dárek dal jen hodinu hudby na harfu. Dokonce u jedné z našich nejlepších harfenistek, paní Jany Bouškové. Chytlo ji to a harfu si domů už pořídila sama za sebe. Teď moc necvičila, ale věřím, že zase začne.

Přizveš ji v budoucnu coby hosta na nějaký svůj koncert?
Počítá s tím.

Zažila jsem vás s Táňou na dovolené, kde Táňa chodila nenalíčená, závodila s tebou, kdo se víc přejí. Čekal bys to od Miss World?
Miss World neznamená android. Je to prostě normální skvělá ženská bez mindráků, která miluje život a život zas na oplátku miluje ji. Tečka.

yasfcds

Tvoji bývalou manželku Johanku rodina nejdřív nepřijala. S Táňou je to v pohodě?
Další chiméra. Moje rodina není žádný emigrační úřad, co povolí či zakáže vstup tomu či onomu jedinci. Pokud se tehdy něco dostalo na povrch prohnilým bulvárem, pramenilo to z jistých nedorozumění, které měla v určitém období nejrůznější zamotané konsekvence. To se ale v rodinách občas stává. Johana je fajn ženská a s mou rodinou si rozumí dodnes. Co se Taťány týče, není proboha nejmenší důvod, aby někdo nebyl v pohodě. Já přece nežiji se separatistkou, co má přímou vazbu na Al Káidu. Potom bych důvody k obavám ohledně mého vztahu k ní pochopil.

Myslíš, že by se líbila i tatínkovi?
Nemyslím. Vím to.

Zdroj foto: Facebook

Reklama