Ondřej Brousek (27), skladatel, herec, člen kapely Monkey Business, manžel herečky a moderátorky Adély Gondíkové (35), prokázal, že je opravdu všestranný talent. Poprvé se představil jako režisér. Na scéně komorní Fidlovačky inscenoval thriller Žena v černém anglické prozaičky Susan Hillové. Teď se však Brousek v médiích objevuje především v souvislosti s krachem svého manželství s o sedm let starší Adélou Gondíkovou.

 

Ondřej miluje horory

„Já se totiž rád bojím, mám rád kvalitní filmy, které umějí pěkně postrašit. Horor, to je moje. Dlouho jsem přemýšlel, jak mám hru inscenovat. Každá vteřina je v ní důležitá, a proto se v ní hraje se zvuky i s tichem, se světlem, což je napínavé samo o sobě. A do toho jsem ještě psal muzikál Adéla ještě nevečeřela, který měl 6. září premiéru v Uherském hradišti a 24. října ji bude mít v Divadle Brodway."

 

Rozvod: Bolestivé téma

„V poslední době jsem měl tolik práce, že jsme se Adélou i dcerou Nelinkou viděli velmi málo. V této sezoně už snad budu mít více času. Ale dcerou jsem nadšen. Nelinka je nejen muzikální, ale naučila se i plavat a udělala další pokrok ve školce - už je tam schopna po obědě spinkat. Co se týče rozvodu, je to pro mě bolestivé téma. Zatím se k němu nechci vyjadřovat," řekl Brousek.Reklama