Naše čtenářka Župík se svěřila ženě-in.cz s podivným zážitkem z autobusu, který jí určitě na dlouhou dobu utkví v paměti...  Inu, lidé jsou různí a spolucestující si prostě nevybíráme.

Stalo se i Vám něco podobného? Zažila jste někdy situaci, kdy jste nevěděla kudy kam, nebo naopak pukala smíchy? Neváhejte a napište nám! E-mailová adresa redakce@zena-in.cz je tu pro Vás!

 

Milá ženo-in,

popíšu ti zážitek, který se mi a mým kolegyním z práce stal včera cestou z práce. Já a další dvě kolegyně jsme se rozhodly cestu absolvovat autobusovou linku 701 do centra Brna, je to rychlejší. Na zastávce jsme nastoupily do autobusu, ve kterém bylo cca 5 cestujících.

 

Kolegyni šokovalo to, že řidič busu za jízdy tak vehementně telefonuje z mobilu, to netušila, co nás čeká. Usadily jsem se asi v polovině autobusu, dvě jsme si sedly vedle sebe a ta třetí před nás, s tím, že se natočila dozadu, aby na nás viděla.

Ještě jsme se ani pořádně neusadily a já si všimla, že naproti za uličkou u dveří sedí chlap, asi tak 45-50 let mu mohlo být. Seděl skoro nenápadně, až na jednu maličkost, v klíně v rukou svíral svůj obnažený pohlavní úd a onanoval!

 

Šok!

Na sucho jsem polkla, rychle se otočila a raději si nechala svítit do očí sluníčko a mžourala jinam. Celá šokovaná jsem těm dvěma řekla, co jsem viděla. Nevím, zda tuto činnost muž provozoval již před našim nástupem do autobusu, nebo ji vyvolal náš nástup.

Jsme všechny tři mladé a poměrně hezké holky. Zuzka, která seděla otočená dozadu k nám, si toho posléze všimla taky. Začaly jsem o  tom diskutovat.

Častovaly jsme jej nadávkami typu úchyl a jiné. Měla jsem nutkání na toho chlapa zařvat, ať si jej jde klátit jinam, nebo ať si jej schová. Raději jsme se tam poté již nedívaly.

Měly jsme z toho i srandu. Skoro jako puberťačky, ale na jednu stranu nás napadlo, že s čím vším se člověk musí v hromadné dopravě potýkat. Naštěstí už vystoupil dříve než my.

 

Zbytek naší cesty probíhal debatou na toto téma. Nikdy dříve sem se s něčím takovým nesetkala. Doma jsem vše vyprávěla příteli, který se tvářil nezúčastněně, patrně jej to ani nezajímalo. Dnes určitě na toto téma zavedeme debatu s kolegyněmi v práci.
Má někdo podobné zážitky?

 

Župík

Reklama