Můžete ho vidět na titulních stranách různých módních časopisů, směje se na nás v reklamách, nebo nás svádí pohledem na billboardech u silnice ke koupi nového spodního prádla. A teď pozor: Řeč je o světové topmodelce!

foto 1

Možná jste si myslela, že hned v úvodním slově máme chybu: na začátku mluvíme o „něm“, ale na konci o „ní“. Nejedná se však o náš omyl, nýbrž o androgynního modela Andreje Pejice. Tento bosensko–australský chlapec je tak nějak jiný, ale v dobrém slova smyslu. Je totiž atraktivním mužem, ale ještě půvabnější ženou, zbožňují jejsvětoznámí návrháři, jako je Marc Jacobs, Jean Paul Gaultier či Galliano, pro které je doslova múzou. 

foto 2


Nejenže předvádí svatební šaty a musíme uznat, že jako nevěstě mu to neskutečně sluší, ale stal se i tváří značky spodního prádla, pro kterou nafotil kampaň push-up podprsenek, která vzbudila ve světě velký rozruch. O tom, že se musí jednat o opravdu kouzelnou podprsenku, není pochyb, když i muži, který nemá prsa, dokáže vykouzlit líbivé dvojky! Tomu, že se Andrej těší velké slávě, nasvědčuje i to, že byl čtenáři pánského magazínu FHM zvolen jednou ze 100 nejvíce sexy žen světa. Co na něj/ni říkáte?

foto 3

foto 5

foto 4

Zdroj foto: https://www.facebook.com/andrej.pejic.91?fref=photo

Reklama