Milé Ženy In,

Když si vzpomenu na své dvě velké změny, které se týkaly jedné věci, tak si připadám trochu jako blázen.

Je to už pár let... Vypadala jsem hrozně - špatná pleť, vlasy jako hřívu a tak se mi říkalo Afro :-) , postava taky nic moc, kluci po mně zrovna netoužili .... Zkrátka to stálo za houby. A srdíčko jsem měla plné lásky, jen ji někomu dát...

Jednou jsem takhle seděla na lavičce s kamarádkou a stěžovala si jí na všechny chlapy na světě. Ona byla zamlklá, pořád se ošívala a pak z ní vypadlo, že tomuhle moc nerozumí, že s klukama mi neporadí, protože je na holky. Já na ní vytřeštila oči, až mi málem vypadly. V té chvíli jsem si uvědomila, že poslední dobou bylo její chování vůči mé osobě zvláštní.... Že by do mě byla zamilovaná, říkala jsem si. Dva měsíce jsme kolem sebe kroužily a nakonec to daly dohromady. :-)  Změnila jsem svou orientaci! Chodily jsme spolu rok  a bylo to krásné.

Ale po čase, jsem začala pociťovat, že to pro mě není to pravé ořechové. Muselo to skončit. Obě jsme to oplakaly a já se zpět přeorientovala na muže. A je to tak správně. I pro mou kamarádku, která je teď tři roky šťastná se svou přítelkyní.

Byla to pro mě zkušenost, za kterou se nestydím. Mnoho žen touží zkusit to s další ženou, ale nenechází k tomu odvahu.

Zdenicka1983


Milá Zdenička,

ďakujem za Vašu otvorenosť a odvahu, ktoré si veľmi cením. Začnem Sigmundom Freudom, zakladateľom psychoanalýzy, ktorý tvrdí, že každý človek je vlastne bisexuál. Tiež sa prikláňam k tomuto názoru. Problémom sú sociálne normy a "bežný priemer", na ktorom funguje sociálny systém. 

Stačí sa pozrieť okolo seba. Muži majú ženské vlastnosti, nosia náušnice, lakujú si nechty, sú na materských dovolenkách... Ženy chodia v maskáčoch, ovládajú bojové umenia, vrcholovo športujú, natierajú steny, zarábajú peniaze...

Vaša skúsenosť mi nie je cudzia a tiež sa za ňu nehambím. Nikdy ma nezaujímalo, čo si o mne myslí okolie. Doležitý je vlastný pocit :-)

Krásny deň a nech sa Vám darí :-)

 

 

Reklama