Děkuji za další příspěvek na dnešní téma, v němž si povídáme o pánských plavkách. Jaké plavky se líbí čtenářce a nickem Aggata, a jaké by si její muž na sebe nikdy nevzal? To se dozvíte z jejího příspěvku

Dobrý den všem, mám vždy velkou snahu mluvit svému muži do výběru plavek a moje snaha skončí vždy velkým fiaskem. On si prostě do ničeho mluvit nenechá. Plavky (když už není zbytí a musí si koupit nové, protože ty jeho oblíbené se rozpadly doslova na těle) vybírá s takřka odborným zaujetím a vždycky si nakonec koupí jednobarevné černé nebo šedé (kde je konec mým romantickým snům o tom, jak si koupí plavky, které jsou alespoň částečně ze stejné látky jako moje a budeme tak na pláži fantasticky ladit :-) ).

Loni jsem zaznamenala ovšem obrovský úspěch, konečně se odhodlal a koupil si nohavičkové plavky, které jsem mu podsouvala už léta. A zase jsem měla pravdu, sluší mu a je v nich spokojený.... no jsou černé jak jinak.

Opravdu bych asi nerozdýchala na svém muži adamky, to bych asi prochechtala každou dovolenou, ty prostě nesluší nikomu, je to pytlík na pytlík. Z bermud také nejsem odvázaná, to snad mohou nosit tak leda frikulíni (ti co jsou free, cool a in zároveň), aby udrželi styl, ale plavky to nejsou.

A moje nejoblíbenější plavky, (které by ovšem můj muž na sebe nevzal ani náhodou), jsou jednoznačně plavky přezdívané Rozmarné léto, v těch totiž vypadá naprosto k sežrání jak chlap s vypracovanou figurou, tak chlap s centrálním ňadrem.

plavky

Na plážích se raději moc nerozhlížím, většinou je pohled dost smutný, to se raději koukám těsně vedle sebe, to je obvykle lepší. Hlavně, že mají chlapi spoustu řečí, jak jim ty ženský tloustnou a deformujou, ale sami si už nevidí na palce u nohou.

Létu sláva !!  Aggata

Plavky z rozmarného léta jsou opravdu moc roztomilé, ale může je nosit jenom chklap se smyslem por humor a recesi

Jaké plavky se líbí na mužích vám, milé ženy-in? Napište nám svůj názor. Jaké plavky nosí váš muž? Líbí se vám, nebo byste si představovala něco jiného? Mluvíte mu do výběru plavek? Jaké plavky vám připdaají naprosto nemožné? Máte nějakou příhodu z koupalište nebo pláže? Napište nám

redakce@zena-in.cz

 

Reklama